تولید فنر, فنر حلزونی, فنر سیم جمع کن

تولید انواع فنر سیم جمع کن جاروبرقی

تولید انواع فنر سیم جمع کن جاروبرقی

تولید کننده فنر سیم جمع کن جاروبرقی

چند سالی هست که شرکت های تولید کننده جاروبرقی در ایران برای تهیه فنر سیم جمع کن مورد نیاز خود به سازنده های داخلی روی می آوردند.

در حال حاضر تولیدی بزرگ تک فنر، به عنوان تولید کننده فنر سیم جمع کن جاروبرقی که از بروزترین تکنولوژی تولید این نوع فنر حلزونی بهره میگیرد بخش عمده نیاز این قطعه را در داخل کشور برطرف کرده است.

استفاده از با کیفیت ترین متریال، بروزترین ماشین آلات تولید، دقیق ترین کوره عملیات حرارتی باعث برتری کیفی و قیمت پایین تر را نسبت به محصولات چینی و کره ای شده است.

تولیدکننده فنر سیم جمع کن

انواع فنر سیم جمع کن جاروبرقی

حلقه های فنر سیم جمع کن جاروبرقی به گونه ای محکم دور یکدیگر پیچیده شده اند که نیروی پیش تنش ایجاد شده در آنها از باز شدن فنر ممانعت بعمل آورده و هر بار پس از باز شدن، این نیروی مقاومتی فنر را به حالت اولیه باز خواهد گرداند.

آنها به منظور نصب و قرارگیری در محل مورد نظر معمولا نوعی حلقه یا قلاب در دو سر خود خواهند داشت. یک فنر سیم جمع کن جاروبرقی با حلقه یا قلاب نرمال نباید تحت تنشی بیش از ۶۰ درصد میزان مجاز (PT) قرار گیرد، چرا که دو سر انتهایی فنر جاروبرقی از خود بدنه فنر ضعیف تر بوده و این موضوع ممکن است به تغییر شکل انتهایی و در نهایت شکست فنر منجر شود.

با این وجود نوع دیگری از فنر سیم جمع کن جاروبرقی قابلیت استفاده تا مرز بیشینه پتانسیلی را داراست. این نوع فنر به جای قلاب یا حلقه انتهایی از جای خار (که در قسمت سر فنر پانچ می شود) به منظور نصب در محل بهره می برد.

تولید فنر سیم جمع کن جاروبرقی

روش های تولید فنر سیم جمع کن

در تولید فنر سیم جمع کن جاروبرقی از دو روش کلی استفاده می کنند:

۱- فنر بعد از پروسه تولید پانچ شده و پس از عملیات حرارتی بدون نیاز به مهار تحویل کار فرما می شود.

۲- فنر بعد از پروسه تولید و عملیات حرارتی تحت فرایند REWIND بصورت کوک شده داخل بست کمربندی یا حلقه نگهدارنده تحویل داده می شود.

در حالت کلی فنر سیم جمع کن نوع اول دارای قدرت بیشتر و یکنواختی نیروی کمتری نسبت به نوع دوم هستند. امروزه اکثر تولیدکنندگان جاروبرقی تمایل بر استفاده از نوع اول را دارند.

 

خرید فنر سیم جمع کن جاروبرقی

شما همراهان و همکاران گرامی میتوانید برای سفارش انواع فنر سیم جمع کن از سراسر کشور با تک فنر تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را بصورت عمده یا تکی خریداری نمایید.

توجه داشته باشید که اگر پیش از ثبت سفارش به مشاورین ما اعلام کنید که از طریق وبسایت تک فنر اقدام به خرید کرده اید، از تخفیف و شرایط ویژه ما بهره مند خواهید شد.

شماره های تماس با تک فنر:

شماره همراه: ۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱

تلفن ثابت: ۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *