قطعات فلزی

قطعات فلزی گوشت چرخ کن | فروش عمده

قطعات فلزی گوشت چرخ کن

قطعات فلزی گوشت چرخ کن ، چرخ گوشت چیست؟

چرخ گوشت یک وسیله آشپزخانه برای خرد کردن خوب (چرخ کردن) یا مخلوط کردن گوشت خام یا پخته شده، ماهی، سبزیجات یا مواد غذایی مشابه است. این وسیله جایگزین ابزاری مانند چاقوی چرخ (که در تهیه گوشت چرخ کرده، پر کردن و غیره نیز استفاده می شود) می باشد.

مواد غذایی که باید خرد شود در یک قیف که در بالای دستگاه آسیاب است، قرار می گیرد. از آنجا، مواد وارد یک حلزونی افقی می شود. حلزونی (مارپیچ چرخ گوشت) می تواند توسط موتور الکتریکی نیرو بگیرد. پیچ می چرخد و مواد را له و مخلوط می کند. در انتهای پیچ، غذا از یک صفحه به نام شبکه عبور داده می شود و از دستگاه خارج می شود. ظرافت غذای خرد شده به اندازه سوراخ های صفحه بستگی دارد. با تغییر شبکه نیز می توانید آرد سوخاری تولید کنید یا داخل کالباس را پر کنید.

فروش قطعات فلزی گوشت چرخ کن در تک فنر

چرخ کردن گوشت

کاربرد اساسی چرخ گوشت، خرد کردن گوشت از هر نوع است. در دسترس بودن اندازه های مختلف تیغه، تکه های گوشت با درشتی متفاوتی را تولید می کند.

ساخت سوسیس و کالباس

با چرخ گوشت می توان سوسیس سفارشی با گوشت های مختلف تهیه کنید. اگر چرخ گوشت شما به همراه اتصال سوسیس و کالباس ارائه نمی شود، باید یکی را جداگانه خریداری کنید.

ساخت برگر

درست مثل تهیه سوسیس، می توانید برگر را با چرخ گوشت درست کنید. می توانید گوشت مورد علاقه خود و همچنین میزان چربی مورد نظر خود را در آن قرار دهید. شما درشتی آسیاب را مطابق با ترجیح خود در برگر کنترل می کنید.

چرخ کردن استخوان ها

اگر در خانه حیوانات خانگی دارید، می توانید استخوان های خام گوشت از هر نوع را با کمک چرخ گوشت خرد کنید. خواه مرغ، اردک، خرگوش، گاو، بز یا گوسفند باشد، یک چرخ گوشت برای آسیاب کردن همه چیز آماده است.

چرخ کردن خمیر کلوچه

این یکی دیگر از استفاده های چرخ گوشت که غیرمتعارف است. و به موجب آن می توانید خمیر کلوچه را به راحتی در خانه خرد کنید. می توانید همه مواد را با خمیر کلوچه درون چرخ گوشت مخلوط کنید. بنابراین، چرخ گوشت می تواند نقش یک مخلوط کن را داشته باشد.

تولید قطعات فلزی گوشت چرخ کن در تک فنر

خرد کردن سبزی

چرخ گوشت می تواند برای غذاهای گیاهی مفید باشد. انواع سبزیجات را می توانید به راحتی مانند گوشت کوب سنگین خرد کنید. در حقیقت، برخی از سرآشپزها چرخ گوشت را به مخلوط کن سبزیجات ترجیح می دهند.

انواع چرخ گوشت

چرخ گوشت ها دارای مدل های متفاوت زیادی می باشند. اما در یک دسته بندی کلی می توان دو دسته خانگی و صنعتی را در نظر گرفت.

چرخ گوشت خانگی

چرخ گوشت خانگی معمولا ظاهری کوچک تر و زیباتر از چرخ گوشت صنعتی دارد. حجم تولیدی گوشت این چرخ گوشت ها پایین می باشد و مناسب برای استفاده در مصارف صنعتی نیستند. توان موتور، تیغه ها  و وسایل جانبی در چرخ گوشت خانگی و صنعتی با هم متفاوتند. توان موتور چرخ گوشت خانگی نسبت به صنعتی پایین تر می باشد.

چرخ گوشت صنعتی

یکی از ابزارهای مهم برای رستوران، فست فود و آشپزخانه مکان های تجاری می باشد. این چرخ گوشت ها دارای توانایی چرخ کردن حجم بسیار زیادی از گوشت حتی به طور یخ زده و یا دارای استخوان می باشند. مدل های چرخ گوشت صنعتی نسبت به خانگی گستردگی بیشتری دارند.

به طور کلی می توان دسته های زیر را برای چرخ گوشت صنعتی در نظر گرفت:

 • چرخ گوشت صنعتی بر اساس دمای گوشت
 • چرخ گوشت صنعتی بر اساس ابعاد گوشت
 • چرخ گوشت صنعتی بر اساس اندازه خروجی چرخ گوشت
 • چرخ گوشت صنعتی بر اساس قدرت موتور

خرید قطعات فلزی گوشت چرخ کن در تک فنر

اجزای چرخ گوشت

اجزای اصلی چرخ گوشت شامل موارد زیر می باشد. که کاربرد هر یک از این قطعات در قسمت بعدی بیان شده است:

 • موتور
 • تیغه
 • شبکه
 • مارپیچ
 • فشاری
 • گیربکس
 • چرخ دنده
 • واشر
 • بدنه چرخ گوشت
 • مخزن
 • کاربرد قطعات چرخ گوشت
 • قطعات چرخ گوشت

مارپیچ چرخ گوشت

مارپیچ چرخ گوشت، میله هدایت کننده چرخ گوشت نیز نامیده می شود.و رابط بین چرخ دنده ها و تیغه چرخ گوشت است. و معمولا از جنس آلومینیوم ، فولاد و استیل ساخته می شود. یک سر مارپیچ به دنده پشت مارپیچ و سر دیگر آن به تیغه و پنجره چرخ گوشت می رسد. حرکت تولید شده توسط چرخ دنده ها از طریق میله هدایت کننده به تیغه منتقل می شود. مارپیچ با چرخش پاد ساعت گرد گوشت هایی که از ورودی می رسند را جلو می برد.

مخزن چرخ گوشت

درست در زیر سینی چرخ گوشت، یک لوله تغذیه به شکل ‘T’ وجود دارد. که قسمت فوقانی لوله به سینی گوشت متصل می شود. و قسمت پایینی قسمت های کوچکی دارد که به آن متصل است. گوشت قطعه قطعه شده از ورودی که گلویی می باشد به مخزن می رسد. این قطعه از جنس آهن می باشد.

گیربکس چرخ گوشت

در چرخ گوشت چرخ دنده ها برای انتقال حرکت تعبیه شده اند بنابراین همیشه در حال حرکت  می باشند. چرخ دنده در داخل گیربکس  یا همان جعبه دنده قرار می گیرد و گیربکس وظیفه ثابت نگه داشتن دنده ها را دارد.

فشاری چرخ گوشت (گوشت کوب)

ساده ترین قطعه در چرخ گوشت، فشاری می باشد. با این وسیله می توان گوشت را به جلو فشار داد. فشاری برای ایمن نگه داشتن دستان از قسمت های متحرک چرخ گوشت در هنگام فشار دادن گوشت به داخل چرخ گوشت می باشد.

موتور چرخ گوشت

اصلی ترین قطعه در چرخ گوشت موتور می باشد زیرا عملکرد دستگاه به آن بستگی دارد. این قطعه به وسیله نیروی الکتریکی، نیروی مورد نیاز برای چرخ کردن گوشت را تامین می کند. در صورت از کار افتادن موتور، دستگاه به کلی از کار می افتد.

شبکه چرخ گوشت

شبکه که تعیین کننده شکل گوشت خروجی می باشد، پنجره چرخ گوشت نیز نامیده می شود. و باعث می شود گوشت های چرخ شده به طور منظم از چرخ گوشت خارج شوند. شبکه چرخ گوشت از جنس فلز است و در چند نوع  با سایز سوراخ های متفاوت موجود است که در خروجی اندازه های متفاوت گوشت را ایجاد می کند.

تیغه چرخ گوشت

تیغه چرخ گوشت که همان تیغ چرخ گوشت می باشد برای برش گوشت به قطعات کوچک تر تعبیه شده است. این تیغه ممکن است دارای سه پر یا چهار پر باشد و دارای لبه های تیزی می باشد. هنگامی که گوشت در چرخ گوشت قرار می گیرد توسط مارپیچ به جلو و سمت تیغه رانده می شود. و وقتی به تیغ رسید، با لبه های تیز آن چرخ می شود.

واشر چرخ گوشت

واشر چرخ گوشت در قسمت اتصال مارپیچ به گیربکس قرار می گیرد. مارپیچ که از اجزای گردنده چرخ گوشت است توسط گیربکس به حرکت در می آید. بنابراین این قسمت در معرض سایش قرار دارد. برای پر کردن فاصله بین روده و گیربکس و همچنین جلوگیری از سایش در محل اتصال مارپیچ با دنده ها از واشر استفاده می شود.

بدنه چرخ گوشت

بدنه چرخ گوشت قاب ظاهری چرخ گوشت می باشد. و از اجزای درونی محافظت می کند و در زیبایی و  ظاهر چرخ گوشت تاثیر دارد.

ورودی و خروجی چرخ گوشت

گوشت از طریق ورودی چرخ گوشت وارد چرخ گوشت می شود. ورودی چرخ گوشت دهانه ای استوانه ای است که باید قطعات گوشت متناسب با قطر آن تقسیم شوند. بعد از عملیات چرخ شدن، گوشت چرخ شده از خروجی خارج می شود. در قسمت خروجی چرخ گوشت شبکه نصب می شود. که رشته های خروجی گوشت از این قطعه خارج می شوند.

چرخ دنده سر آرمیچر

این دنده در جعبه دنده یا گیربکس چرخ گوشت قرار می گیرد. انتقال نیروی مکانیکی از موتور چرخ گوشت به مارپیچ از دنده سر آرمیچر شروع شده و به دنده پشت مارپیچ ختم می شود. وظیفه چرخ دنده علاوه بر انتقال نیرو، افزایش سرعت گردش را بر عهده دارد.

چرخ دنده پلاستیکی

چرخ دنده در داخل جعبه دنده قرار دارد که باعث می شود سرعت گردش موتور دستگاه در حین چرخ کردن گوشت بالا رود. این قطعه همچنین باعث به حرکت درآمدن و گردش حلزونی (مارپیچ) چرخ گوشت می شود.

تفاوت قطعات چرخ گوشت صنعتی با قطعات چرخ گوشت خانگی

 • قطعات چرخ گوشت صتعتی و خانگی
 • قطعات چرخ گوشت صتعتی و خانگی

اصلی ترین تفاوت قطعات چرخ گوشت صنعتی و خانگی قدرت موتور می باشد. که در چرخ گوشت صنعتی بازده بالاتری دارد.

از آنجا که قدرت موتور چرخ گوشت صنعتی بیشتر از چرخ گوشت خانگی می باشد، میزان برق مصرفی آن نیز بیشتر می باشد.

تعداد و جنس قطعات چرخ گوشت صنعتی و خانگی با هم متفاوت می باشد. تعداد قطعات چرخ گوشت صنعتی بیشتر می باشند. و دارای جنس با کیفیت تر و مقاوم تری می باشند زیرا کارایی چرخ گوشت های صنعتی بیشتر می باشد.

قطعات چرخ گوشت صنعتی قادر به خرد کردن گوشت یخ زده می باشند. و حتی می توانند استخوان را نیز چرخ کنند اما اگر این کار با چرخ گوشت خانگی انجام شود. ممکن است قطعاتی مانند موتور آسیب ببیند و یا حتی تیغه شکسته شود.

فروشگاه اینترنتی تک فنر فروش عمده قطعات فلزی گوشت چرخ کن در تهران .

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت سفارش فنر کوچک با مجموعه تک فنر  تماس بگیرید. قبل از خرید، بهتر است مشخصات فنر مورد نظر خود را بررسی کنید. هر گونه سؤال در مورد فرآیندها و مواد تولید فنر دارید . می توانید از مشاورین ما بپرسید. حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت گروه صنعتی تک فنر با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره های تماس :

۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱

۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

توجه : ” ساعت کاری و پاسخگویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر ، پنجشنبه ۹ صبح الی ۱۳ ظهر “

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

ایمیل : mohammadi.takfanar@gmail.com

ارتباط از طریق واتس اپ

فروش عمده انواع فنر در تهران در گروه صنعتی تک فنر

تولید عمده فنر شاخکی ، فنر استیل ، مفتول فنر ، بهترین فنرسازی تهران. فنر فشاری خودرو ، فروش کمک فنر ، سازنده فنر ، کاربرد فنر ، فنرکششی قلابدار. فنر تسمه ای و حلزونی. فنر فشاری ، فروش فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد. فنر صنعتی. فنر شاخکی ، مرکز خرید فنر در تهران. کاربرد فنر ، Spring application ، tentacle spring ، ساخت فنر های فشاری در تهران ، تولید کننده انواع محصولات فنری ، تولید عمده واشر کلینگریت .

تولید و ساخت فنر ، تولید فنر با کیفیت ، سازنده فنر ، تولید کننده فنر ، تولیدی فنر ، ساخت فنر. گروه تولیدی تک فنر. تولید فنر. فنر ، فنر سیم جمع کن. تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، فنر تسمه ای . فنر حلزونی ، فنر استند سیگار . فنر فرمدار ، فنر فشاری، فنر کششی. فنر تسمه حلزونی ، فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فروش انواع فنر. فولاد فنر ، فروش واشر به صورت عمده در تهران .تولید عمده فنر فرمدار در گروه صنعتی تک فنر در تهران ،  مفتول فنری ، فنرفشاری ، Compression Spring ، ورق فنر ، فولاد فنر. تولید فنر با کیفیت در تهران ، سازنده فنر کششی ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران ، تولید کننده فنر های مفتولی  .

تولید عمده انواع واشر در تهران ، واشر فلزی و غیر فلزی ، واشر نسوز ( REFRACTORY WASHER). تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، ساخت فنر سفارشی ، فنر تسمه ای جا زغالی  .

قطعات فلزی گوشت چرخ کن

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، واشر لاستیکی ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

تولید فنر خودرو ، فروش فنر خودرو ، قیمت فنر خودرو ، فنر لول خودرو. کمک فنر خودرو ، فنر هیدرولیک ، فنر تخت ، فنر مارپیچی خودرو ، تولید کننده فنر صنعتی. فنر سازی در تهران. فنر پنوماتیک ، فنر پیچشی خودرو ، فنر شمشی خودرو ، فروش عمده فنر فشاری ، فروش قطعات فلزی ، تولید واشر سیلیکونی در تهران تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران  .

خرید فنر ، معرفی فنر ، خرید فنر درتهران، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel) ، فنر میکرو (میکروفنرها) .تولید فنر سفارشی. فنر اکستنشن. فنر ساعت شنی ، تولید عمده فنر فشاری ، تولید فنر فشاری استاندارد ، تولید کننده انواع محصولات فنری ، تولید عمده فنر فرمدار در تهران ، سازنده فنر کششی .

سازنده فنر تسمه ای در تهران ، قیمت فنر تسمه ای. تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، تولید فنر تسمه ای ، قیمت فنر کششی ، مرکز تولید فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنر حلزونی

قطعات فلزی گوشت چرخ کن

فنر در صنایع نظامی ، فنربندی خودرو ، تولید قطعات فلزی ، تولیدی فنر ، قطعات فلزی. قطعات فرمدار تسمه ای، فنر شاخکی.فنر تسمه حلزونی، فروش تسمه فنر ، ساخت فنر فشاری،  فنر دوقلو . واشر فلزی ، واشر استیل ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلیک. فنر سازی ، فنر تسمه ای ، ساخت عمده فنر در تهران ، کارگاه ساخت فنر در تهران . 

تولیدی فنرسازی در تهران  ، علم فنرسازی ، تولید فنر در تهران. فنر صنعتی ، خرید فنر ، ساخت فنر فشاری،  مفتول فنر.

فرآیند تولید فنر در تهران ، تولید کننده انواع فنر . تولید کننده فنر در تهران ،فروش عمده فنر ، فنر کششی قلاب دار .

فنرسازی در تهران. فنر تهران تولید فنر کششی ، تولیدی فنر ساخت فنر ، فروش فنر فنر فرم دار فروش فنر استند سیگار ، فرآیند تولید فنر ، خرید فنر عمده ، طراحی و ساخت فنر پیچشی. فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فشار قوی صنعتی ، ساخت فنر های فشاری در تهران. تولید عمده فنر پیچشی در تهران ،ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت ، تولید عمده فنر شاخکی ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران .

قطعات فلزی گوشت چرخ کن

انواع فنر ، مرکز تولید فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، استیل و تسمه ای. با دستگاه تمام اتوماتیک و CNC ، سازنده انواع واشر ، ساخت فنر فولادی ، تولیدی فنر ، تولیدی فنر در تهران . تولیدی فنرهای فولادی ، فنرهای فولادی .

سازنده  واشر در تهران ، تولیدی انواع واشر . فنرهای پیچشی ، فنرهای کششی. فنر های فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کاسه نمد . تولید فنر آب پاش. فنرسازی خرید تسمه استیل. تسمه فنری ، تسمه فلزی فنری ، فروش فنر فشاری ، تولید عمده فنر صنعتی در تهران . فنر صنعتی ، ساخت فنر. فنر سوپاپ ، فنر تسمه ای کابل و شیلنگ جمع کن صنعتی ،فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فرمدار ، فنر استیل  .

تولید فنر با کیفیت در تهران ، فنرسازی تهران. تولید و فروش فنر تسمه ای در تهران ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

فنرفشاری ، Compression Spring ، تولید فنر فشاری استاندارد .تک فنر تولید کننده قطعات فلزی در تهران .

قطعات فلزی گوشت چرخ کن

ولید فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنرسازی ، انواع فنرهای ، انواع فنر صنعتی  ، فولاد فنر ، فنر شاخکی ، ساخت فنر حلزونی. فروش فنر شاخکدار. تولید کننده فنر در تهران ، فروش فنر فشاری در تهران ، فروش انواع فنر کششی ، فروش عمده فنر فشاری. تولید عمده فنر، تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران .

ساخت فنر سفارشی ، تسمه های فرم دار ،واشر صنعتی. فروش تسمه فرمدار ، فنر حلزونی ، فروش فنر حلزونی ، تسمه فنر ، تولید و فروش فنر های فشاری ، واشر غیر فلزی . واشر سیلکونی ، واشر سیلیکونی ، واشر کلینگریت ، فنر فشاری خودرو ، واشر نسوز ، تولید فنر در تهران ، فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس .

فروش تسمه استیل ، فولاد فنر در تهران ، فنر ، تولید فنر ، تولید عمده فنر در تهران. تولید فنر کششی ، فروش فولاد فنری ، فروش فولاد خام ، ساخت فنر ، تولید فنر ، فروش فنر پیچشی ،مفتول فنری ، تولید فنر با کیفیت ، ساخت فنر خودرویی ، ساخت انواع فنر .

فنر خطی ، فنر کویل ، فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنرکششی قلابدار ، تولید عمده فنر پیچشی در تهران . تک فنر بزرگترین کارگاه فنرسازی در تهران ، روش ساخت فنر ، تولید کننده انواع محصولات فنری .

تولید فنر سفارشی ، فنر اکستنشن . فنر ساعت شنی ، ساخت فنر صنعتی در تهران .

فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس ، ورق فنر ، فولاد فنر ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

قطعات فلزی گوشت چرخ کن

ساخت فنر سفارشی ، فنرسازی در ایران ، دستگاه فنرسازی فروش فنرهای کششی فنر پیچشی ، فنربندی خودرو ، تولید کننده فنر سیم جمع کن جاروبرقی. ساخت فنر در تهران. تولید فنر شاخکی در تهران ، فنر شاخکدار ، فرآیند تولید فنر ، آشنایی با انواع فنرهای مختلف.  فروش فنرهای صنعتی در تهران.فروش فنر فشاری مخروطی در تهران ، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel).

واشر لاستیکی ، تولید فنر مارپیچی و فنر لول ، کارگاه ساخت فنر در تهران. فروش قطعات فلزی ، تولید عمده فنر فرمدار.تولید عمده فنر فشاری ، مفتول فنری ، فنرفشاری. tentacle spring ، Compression Spring  ، فنر فشار قوی ، تولید فنر فشاری استاندارد فنر ویبراتور ، تولید و فروش انواع فنر ، تولید واشر سیلیکونی در تهران ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی . تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران .

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، مرکز تولید فنر ، واشر لاستیکی. تولید عمده فنر پیچشی در تهران ، سازنده فنر کششی ، ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *