فنر کششی

فنر کششی دو سر قلاب

فنر کششی دو سر قلاب

فنر کششی دو سر قلاب

فنر کششی قالبا در دو سر ان قلاب دارد. که در صنعت این گونه فنر را فنر قلاب دار می نامند. و به صورت کیپ و به هم چسبیده تولید می شود.

نوع دیگر فنر های کششی به این گونه هستند که به دلیل فشار زیادی که بر روی قلاب ها وارد می شود. به صورت دو  سر کونیک تولید می شود. و قلاب های ان به صورت جداگانه از مفتول ضخامت بالاتری تهیه می شود. که هم در زوایای مختلف به کار گرفته شود و هم نیروی بیشتری را تحمل کند.

فنر کششی :

بدیهی است که فنر وسیله ای است که به کمک اعمال نیرو جمع و باز می شود، فنرهای کششی که به عنوان فنرهای اکستنشن نیز شناخته می شوند. فنرهای پیچشی مارپیچی هستند. که معمولاً با قلاب، حلقه یا سیم پیچ انتهایی طراحی می شوند. کاربرد اصلی فنر کششی جذب یا ذخیره انرژی همراه با ایجاد مقاومت در برابر نیروی کششی است، هنگامی که بار به آن وارد می شود، فنر کشیده می شود.

فنر های کششی با اعمال نیرو باز می شوند. و در حالت کشیده قرار می گیرند. در هر طرف این فنر ها یک قلاب وجود دارد که از طریق این قلاب نیرو به فنر وارد می شود.

تولید فنر کششی دو سر قلاب

فنر های کششی در گذشته بر روی درب خانه ها بسیار استفاده می شد. اما در در سال های اخیر و با توجه به تحولات عظیمی که امروزه در ساخت این فنرها صورت گرفته است،کاربرد وسیع تری در کارخانجات دارند. این فنر ها امروز با دستگاه های CNC که دارای سیستم های کنترل دقیق هستند، ساخته می شوند. این دقت بالای به کار رفته در ساخت فنر های کششی، کمک قابل توجه ای به صنایع مختلف کرده است.

فنرهای کششی به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

۱.فنر شاخک دار

۲.فنر قلاب دار

۳.فنر کونیک (کله قندی)

کاربرد فنر کششی دو سر قلاب :

فنرهای کششی از نظر ساختار با سایر انواع فنرها تفاوت های اساسی دارند. به جهت ساختار و عملکرد متفاوت این فنر با سایر فنرها، این محصول در اکثر صنایع کاربرد دارد. از جمله موارد مصرفی این فنر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترامپولین
 • ساخت لوازم خانگی
 • صنعت خودروسازی
 • درب های گاراژ
 • تجهیزات کشاورزی
 • نیروسنجها
 • نگهدارنده ورق در گیوتینها
 • انبر
 • وسایل پزشکی مانند برانکارد و چراغ های جراحی، اپتومتری

عملکرد فنر کششی دو سر قلاب :

فنرهای کششی برای اتصال دو جزء و به هم رساندن آنها در هنگام جدا شدن استفاده می شود. فنر با اعمال بار/نیرو به طول خاصی کشیده می شود. و انرژی را جذب می کند. تا در برابر نیروی کشش مقاومت ایجاد کند. در حالت بدون بار، حلقه های فنر در حال لمس هستند.

هنگامی که اجزاء از هم جدا می شوند، معمولاً از هر طرف، فنر سعی می کند. خود را در کنار هم نگه دارد. و باعث عمل فنر می شود تا زمانی که نیرو متوقف شود. و بتواند به شکل اولیه خود بازگردد.

بیشتر فنرهای کششی با یک کشش اولیه پیچیده می شوند، این کشش نیرویی است که سیم پیچ های فنر را به هم متصل می کند. اندازه گیری کشش اولیه، بار لازم برای غلبه بر نیروی داخلی برای شروع جداسازی سیم پیچ است.

سفارش فنر کششی:

قبل از خرید فنر کششی، حتما شرایط موجود را بررسی کنید و بر اساس نیاز مناسب ترین نوع آن را سفارش دهید.

برای خرید فنر کششی حتما به فروشگاه ها و مراکز معتبر تولید فنر مراجعه کنید. توجه داشته باشید که کیفیت و عملکرد فنر کششی تا حد زیادی به جنس اولیه و همچنین استانداردهای خاص برای ساخت آن وابسته است.

متاسفانه امروز نمونه های بی کیفیت زیادی در بازار از این فنر وجود دارد. که با وجود قیمت بسیار پایین مورد توجه خریدار، کارآیی و عملکرد مناسبی ندارند.

شرکت تک فنر با بیش از ده سال سابقه، در زمینه تولید و ساخت انواع فنر آمادگی ساخت انواع فنرهای کششی در سایز های مختلف، با به روز ترین تجهیزات و دستگاه ها، برای ارائه خدمات به صنعتگران عزیز را داد.

فروش انواع فنر کششی دو سر قلاب در تک فنر

فنرهای کششی Tension Springsیکی از رایج ترین فنرهای شناخته شده در صنعت فنرسازی هستند. در واقع سیم پیچ های محکمی هستند . که برای کار با نیروی کششی طراحی شده اند. فروش انواع فنر کششی قالبدار در کارگاه های تخصصی پیشرفته با مدرن ترین ماشین آلات روز میسر می گردد. چراکه این کارگاه ها درصدد ارائه محصولات با کیفیت بالا و متناسب با نیاز مشتری و همینطور ارائه قیمت فنر کششی قالبدار کاملا مناسب و مقرون به صرفه در بازار هستند.

بخشی دیگر از کاربرد فنر کششی دو سر قلاب

یک کاربرد معمولی فنر کششیTension Springsبرای مواردی مانند: متعادل کردن درب های گاراژ، ماشین آلات کشاورزی یا ترامپولین است. عملکرد اصلی فنرهای کششی این است که به نیروی خارجی اجازه ایجاد کشش می دهند. و سپس از این انرژی برای جمع کردن اجزا با بازگشت به شکل اولیه خود استفاده می‌کنند.

فنر سازی تک فنر تولید کننده انواع فنر های کوپلینگی ،فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کششی ، فنر پیچشی و همچنین واشر صنعتی در بازار تهران می باشد .

فنر کششی دو سر قلاب ، سیم پیچ های حلزونی هستند. که برای ایجاد کشش به یکدیگر محکم پیچیده می شوند. فنرهای کششی Tension Springs ، هنگامی که فنر از طول اصلی خود جدا می شود، نیروی گسترده ای ایجاد می‌کنند. این فنرها معمولاً دارای قلاب ها، حلقه ها یا سیم پیچ های انتهایی در دو سر بدنه هستند. که به اجزای دیگر متصل می شوند. این نوع فنرها با دستگاه های پیشرفته یا همان {CNC} که دارای سیستم های کنترلی دقیق هستند ساخته می شوند.

کشش فنر با قطر بیرونی و قطر سیم فنر و همچنین میزان محکم پیچش فنر تعیین می شود.

قیمت فنر کششی دو سر قلاب

از جمله عوامل تعیین کننده، قیمت فنر کششی قلابدار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طول
 • سطح مقطع
 • شکل
 • مواد اولیه
 • فرآیند ساخت

باتوجه به موارد فوق ، نوع کاربرد فنر در صنعت مد نظر و میزان نیروی وارد شده بر آن می توان به قیمت فنر کششی قلابدار دست یافت.

فروش انواع فنر کششی دو سر قلاب

تیم بسیار آموزش دیده و با تجربه آسیا فنر، فروش انواع فنر کششی قلابدار را بر اساس توانایی ساخت انواع فنر کششی قلاب دار در سایز های مختلف با متریال گوناگون دارد. آسیافنر با تخصص خود می تواند بهترین فنر را با استفاده از دستگاه های روز دنیا تولید کرده و با قیمت هایی عالی به فروش رساند.

طراحی فنر کششی دو سر قلاب

طراحی پیچ دار فنر چیزی است که استحکام و خاصیت ارتجاعی را فراهم می‌کند. طی فرآیندهای مختلف فنر کششیTension Springs، محکم پیچیده می‌شود و هنگامی که در حالت ثابت است، به صورت مارپیچ باقی می‌ماند. رابط‌هایی مانند: قلاب‌ها یا حلقه‌ها در دو انتها قرار داده می‌شوند تا اتصال به سایر اجزا به سهولت انجام پذیرد.

برای طراحی فنر کششی قلابدار مراحل زیر را گام به گام دنبال کنید.

۱) ابعاد و نوع مواد

ابعاد

برای شروع طراحی فنر کششی قلابدار، باید تلورانس ها را بر اساس محیط اطراف فنر چه فیزیکی و چه محیطی تنظیم کنید. با ابعاد فیزیکی شروع می‌کنیم. در این مورد باید

 • قطر خارجی
 • طول داخل قلاب ها
 • شکاف قلاب (نوع قلاب)

را در نظر بگیرید. سپس فضای در نظر گرفته شده برای قرار گرفتن فنر را اندازه گیری کنید، همچنین فاصله بین قطعات نصب را که فنر کششی باید قلاب شود اندازه گیری کنید، طول داخل قلاب ها را نیز در نظر بگیرید.

نوع قلاب

انواع مختلفی از قلاب های فنری کششی وجود دارد. که محبوب ترین آنها قلاب های ماشینی و قلاب های متقاطع وسط هستند. تغییر نوع قلاب در فنر ممکن است تعداد سیم پیچ را تغییر دهد. بنابراین به دلیل متفاوت بودن طول قلاب، بر نیروی فنر تأثیر می گذارد.

نوع مواد

انتخاب نوع متریال فنر یک روش بسیار مهم در طراحی فنر کششی است. زیرا انتخاب نوع متریال نامناسب می‌تواند باعث هزینه‌های غیرضروری یا عدم کارکرد صحیح فنر شما شود. این بدان معناست که باید محیط فنر خود، از جمله دما و سایر شرایط مانند: رطوبت یا مناطق خورنده را در نظر بگیرید و سپس متناسب با شرایط و دما یکی از متریال های فولادی، استیل و یا اینکونل x750 را انتخاب نمایید.

۲) نیرو و بارهای کاری

نیروی فنر کششیTension Springsشما به عنوان نرخ فنر یا ثابت فنر نیز شناخته می شود. این نرخ ثابت نیرویی است که طول می‌کشد تا فنر شما یک واحد اندازه گیری را طی کند.

یکی دیگر از مشخصات نیرویی که باید در نظر بگیرید کشش اولیه است؛ که نیروی جمع آوری شده بین سیم پیچ ها است. درواقع سیم پیچ ها را کنار هم نگه می دارد. کشش اولیه به محض اینکه فنر فقط تا جایی کشیده می شود که بتوانید مقداری نور را در بین سیم پیچ ها ببینید، از بین می رود. اگرچه این نیرو بخشی از نرخ فنر نیست بلکه یک نیروی اضافی است. که پس از محاسبه بار با استفاده از نرخ فنر، به آن اضافه می شود.

فنر کششی Extension springs اغلب در دو سر آن یک قلاب دارد. که اصطلاحا به این فنر ها قلابدار می گوند. و شکل ظاهری آن به صورتی است که حلقه های آن به هم چسبیده و فاصله ای ندارند. فنر های کششی در صنایع مختلف همچون خودرو سازی ، کارخانجات صنعتی کاربرد دارد.

توصیه می کنیم

از آنجایی که هنگام طراحی فنر اکستنشن باید به بسیاری از مشخصات فنر توجه کرد، توصیه می شود برای اثبات طرح خود با یک تکنسین صحبت کنید.

فنر کششی قوی

فنرهای کششی قوی دارای دو قلاب در انتهای خود هستند، در هنگامی که قطعات شروع به جدا شدن نسبت به یکدیگر می کنند. فنر کششی قوی آنها را به سمت یکدیگر هدایت می کند. بر اساس تحقیقات بدست آمده، اغلب کوتاه بودن عمر این نوع فنرها ، به دو سر قلاب مانند، آنها مربوط است. جلوگیری از طراحی قلاب ها با خم های تیز و با شعاع کمتر از یک ونیم برابر قطر مفتول باعث تداوم عمر فنر کششی قوی می گردد.

خرید فنر کششی دو سر قلاب

جهت خرید فنر کششی قلابدار تمام مواردی چون: درنظر گرفتن نیاز مربوطه، شرایط بکارگیری، دما، مواد خورنده شیمیایی و غیره را برسی کرده، سپس به کارگاه های تولیدی تخصصی مراجعه کنید. تا بر اساس درخواست شما فنر کششی قلابدار تولید و ارائه گردد.

فروش انواع فنر کششی قلابدار باکیفیت در کارگاه هایی صورت می پذیرد. که علاوه بر نیروی کارآمد و خبره از دستگاه هایی با تکنولوژی بالا همانندcnc برخوردار باشند. کاربرد فنر کششی را در قطعات و مجموعه‌های خودرو، اجزای درب گاراژ، گیره‌ها، ماشین‌های لباسشویی، ماشین‌های کشاورزی و اسباب‌بازی‌ها و … شاهد هستیم. که باتوجه به شرایط به کارگیری، مواد اولیه به کار رفته، طول و سطح مقطع قیمت فنر کششی قلابدار تعیین می گردد.

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع فنر با مجموعه تک فنر  تماس بگیرید.

هر گونه سؤال در مورد فرآیندها و مواد تولید فنر دارید . می توانید از مشاورین ما بپرسید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت گروه صنعتی تک فنر با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره های تماس : 

۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱

۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

توجه : ” ساعت کاری و پاسخگویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر ، پنجشنبه ۹ صبح الی ۱۳ ظهر “

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

ایمیل : mohammadi.takfanar@gmail.com

ارتباط از طریق واتس اپ

فروش عمده انواع فنر در تهران در گروه صنعتی تک فنر

تولید عمده فنر شاخکی ، فنر استیل ، مفتول فنر ، بهترین فنرسازی تهران ، فنر فشاری خودرو ، فروش کمک فنر ، سازنده فنر ، کاربرد فنر ، فنرکششی قلابدار. فنر تسمه ای و حلزونی. فنر فشاری ، فروش فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد. فنر صنعتی. فنر شاخکی ، مرکز خرید فنر در تهران ، کاربرد فنر ، Spring application ، tentacle spring ، ساخت فنر های فشاری در تهران ، تولید کننده انواع محصولات فنری ، تولید عمده واشر کلینگریت .

تولید و ساخت فنر ، تولید فنر با کیفیت ، سازنده فنر ، تولید کننده فنر ، تولیدی فنر ، ساخت فنر. گروه تولیدی تک فنر. تولید فنر. فنر ، فنر سیم جمع کن ، تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، فنر تسمه ای . فنر حلزونی ، فنر استند سیگار . فنر فرمدار ، فنر فشاری، فنر کششی. فنر تسمه حلزونی ، فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فروش انواع فنر. فولاد فنر ، فروش واشر به صورت عمده در تهران .تولید عمده فنر فرمدار در گروه صنعتی تک فنر در تهران ،  مفتول فنری ، فنرفشاری ، Compression Spring ، ورق فنر ، فولاد فنر ، تولید فنر با کیفیت در تهران ، سازنده فنر کششی ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران ، تولید کننده فنر های مفتولی  .

تولید عمده انواع واشر در تهران ، واشر فلزی و غیر فلزی ، واشر نسوز ( REFRACTORY WASHER) ، تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، ساخت فنر سفارشی ، فنر تسمه ای جا زغالی  .

مفتول استنلس استیل ۳۰۲

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، واشر لاستیکی ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

تولید فنر خودرو ، فروش فنر خودرو ، قیمت فنر خودرو ، فنر لول خودرو ، کمک فنر خودرو ، فنر هیدرولیک ، فنر تخت ، فنر مارپیچی خودرو ، تولید کننده فنر صنعتی. فنر سازی در تهران. فنر پنوماتیک ، فنر پیچشی خودرو ، فنر شمشی خودرو ، فروش عمده فنر فشاری ، فروش قطعات فلزی ، تولید واشر سیلیکونی در تهران تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران  .

خرید فنر ، معرفی فنر ، خرید فنر درتهران، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel) ، فنر میکرو (میکروفنرها) .تولید فنر سفارشی. فنر اکستنشن. فنر ساعت شنی ، تولید عمده فنر فشاری ، تولید فنر فشاری استاندارد ، تولید کننده انواع محصولات فنری ، تولید عمده فنر فرمدار در تهران ، سازنده فنر کششی .

سازنده فنر تسمه ای در تهران ، قیمت فنر تسمه ای ، تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، تولید فنر تسمه ای ، قیمت فنر کششی ، مرکز تولید فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنر حلزونی

فنر کششی دو سر قلاب

فنر در صنایع نظامی ، فنربندی خودرو ، تولید قطعات فلزی ، تولیدی فنر ، قطعات فلزی ، قطعات فرمدار تسمه ای، فنر شاخکی.فنر تسمه حلزونی، فروش تسمه فنر ، ساخت فنر فشاری،  فنر دوقلو . واشر فلزی ، واشر استیل ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلیک. فنر سازی ، فنر تسمه ای ، ساخت عمده فنر در تهران ، کارگاه ساخت فنر در تهران . 

تولیدی فنرسازی در تهران  ، علم فنرسازی ، تولید فنر در تهران ، فنر صنعتی ، خرید فنر ، ساخت فنر فشاری،  مفتول فنر.

فرآیند تولید فنر در تهران ، تولید کننده انواع فنر . تولید کننده فنر در تهران ،فروش عمده فنر ، فنر کششی قلاب دار .

فنرسازی در تهران. فنر تهران تولید فنر کششی ، تولیدی فنر ساخت فنر ، فروش فنر فنر فرم دار فروش فنر استند سیگار ، فرآیند تولید فنر ، خرید فنر عمده ، طراحی و ساخت فنر پیچشی. فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فشار قوی صنعتی ، ساخت فنر های فشاری در تهران ، تولید عمده فنر پیچشی در تهران ،ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت ، تولید عمده فنر شاخکی ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران .

فنر کششی دو سر قلاب

انواع فنر ، مرکز تولید فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، استیل و تسمه ای ، با دستگاه تمام اتوماتیک و CNC ، سازنده انواع واشر ، ساخت فنر فولادی ، تولیدی فنر ، تولیدی فنر در تهران . تولیدی فنرهای فولادی ، فنرهای فولادی .

سازنده  واشر در تهران ، تولیدی انواع واشر . فنرهای پیچشی ، فنرهای کششی ، فنر های فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کاسه نمد . تولید فنر آب پاش. فنرسازی خرید تسمه استیل. تسمه فنری ، تسمه فلزی فنری ، فروش فنر فشاری ، تولید عمده فنر صنعتی در تهران . فنر صنعتی ، ساخت فنر. فنر سوپاپ ، فنر تسمه ای کابل و شیلنگ جمع کن صنعتی ،فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فرمدار ، فنر استیل  .

تولید فنر با کیفیت در تهران ، فنرسازی تهران. تولید و فروش فنر تسمه ای در تهران ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

فنرفشاری ، Compression Spring ، تولید فنر فشاری استاندارد .تک فنر تولید کننده قطعات فلزی در تهران .

فنر کششی دو سر قلاب

تولید فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنرسازی ، انواع فنرهای ، انواع فنر صنعتی  ، فولاد فنر ، فنر شاخکی ، ساخت فنر حلزونی. فروش فنر شاخکدار. تولید کننده فنر در تهران ، فروش فنر فشاری در تهران ، فروش انواع فنر کششی ، فروش عمده فنر فشاری. تولید عمده فنر، تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران .

ساخت فنر سفارشی ، تسمه های فرم دار ،واشر صنعتی. فروش تسمه فرمدار ، فنر حلزونی ، فروش فنر حلزونی ، تسمه فنر ، تولید و فروش فنر های فشاری ، واشر غیر فلزی . واشر سیلکونی ، واشر سیلیکونی ، واشر کلینگریت ، فنر فشاری خودرو ، واشر نسوز ، تولید فنر در تهران ، فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس .

فروش تسمه استیل ، فولاد فنر در تهران ، فنر ، تولید فنر ، تولید عمده فنر در تهران ، تولید فنر کششی ، فروش فولاد فنری ، فروش فولاد خام ، ساخت فنر ، تولید فنر ، فروش فنر پیچشی ،مفتول فنری ، تولید فنر با کیفیت ، ساخت فنر خودرویی ، ساخت انواع فنر .

فنر خطی ، فنر کویل ، فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنرکششی قلابدار ، تولید عمده فنر پیچشی در تهران . تک فنر بزرگترین کارگاه فنرسازی در تهران ، روش ساخت فنر ، تولید کننده انواع محصولات فنری .

تولید فنر سفارشی ، فنر اکستنشن . فنر ساعت شنی ، ساخت فنر صنعتی در تهران .

فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس ، ورق فنر ، فولاد فنر ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

فنر کششی دو سر قلاب

ساخت فنر سفارشی ، فنرسازی در ایران ، دستگاه فنرسازی فروش فنرهای کششی فنر پیچشی ، فنربندی خودرو ، تولید کننده فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، ساخت فنر در تهران. تولید فنر شاخکی در تهران ، فنر شاخکدار ، فرآیند تولید فنر ، آشنایی با انواع فنرهای مختلف.  فروش فنرهای صنعتی در تهران.فروش فنر فشاری مخروطی در تهران ، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel).

واشر لاستیکی ، تولید فنر مارپیچی و فنر لول ، کارگاه ساخت فنر در تهران. فروش قطعات فلزی ، تولید عمده فنر فرمدار.تولید عمده فنر فشاری ، مفتول فنری ، فنرفشاری. tentacle spring ، Compression Spring  ، فنر فشار قوی ، تولید فنر فشاری استاندارد فنر ویبراتور ، تولید و فروش انواع فنر ، تولید واشر سیلیکونی در تهران ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی . تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران .

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، مرکز تولید فنر ، واشر لاستیکی. تولید عمده فنر پیچشی در تهران ، سازنده فنر کششی ، ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *