قطعات تسمه ای

فروش قطعات تسمه ای در تهران

قطعات تسمه ای

فروش قطعات تسمه ای

تسمه را می توان حلقه ای حاصل از مواد منعطف دانست که عاملی برای انتقال انرژی بین دو یا چند شفت به شمار می رود. و در نهایت حرکت روان قطعات مکانیکی مختلفی را که درون ساختار هر یک از ابزار صنعتی وجود دارند، موجب می سازد.

گفتنی است که قطعات تسمه ای به طور کلی تولید تسمه صنعتی توسط صنایع تولید کننده به منظور کاربرد در این زمینه های تولید می باشد. که از همین جا می توان پی به اهمیت قطعات تسمه برد:

 • صنایع چاپ و کاغذ
 • صنایع کشاورزی
 • صنعت غذا و دارو
 • صناعت نساجی
 • صنایع لاستیک و خودرو سازی
 • صنایع سنگ و شیشه و سرامیک
 • صنعت آسانسور
 • ساخت دستگاه های بدن سازی
 • نفت و گاز و پتروشیمی

هم چنین جا دارد که در این بخش به یکی از مجموعه های تولید و توزیع انواع قطعات تسمه
صنعتی در ایران اشاره کنیم.

شرکت تک فنر، از موفق ترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان پیشتاز در تولید انواع فنر ، قطعات فلزی و قطعات تسمه ای می باشد.

 

انواع قطعات تسمه صنعتی

تسمه که در انواع صنعتی آن نمود پیدا کرده است. از حلقه های اتصالی مهم به شمار رفته که جهت انتقال قدرت بین قطعات مختلف، از نقشی کلیدی برخوردار می باشد.

گفته می شود که تولید تسمه صنعتی در انواع متفاوتی از سوی تولید کنندگان ظاهرگشته. که هر یک از کارایی های ویژه و البته مهمی برخوردار می باشند.

اما در مورد این که چه نوع نام هایی برای هر یک از انواع مورد نظر تسمه وجود
دارد، باید آن ها را در این لیست به طور جداگانه بر شمرد:

 • تسمه تخت
 • تسمه گرد
 • تسمهV شکل
 • تسمه تایم یا تایمینگ و یا دندانه دار
 • تسمه چند شیار

فرآیند تولید تسمه صنعتی

فرآیند تولید تسمه صنعتی از چند مرحله تولید تشکیل شده. که هر یک از مراحل موجب پیدایش انواع تسمه های کاربردی و در نتیجه عرضه آن به مراکز و کارخانجات تولید مختلف گشته است.

گفتنی است که در تمامی فرآیند تولید تسمه، نیرو های انسانی بسیاری به کار گمارده شده. که ضمن استفاده از ماشین آلات و تجهیزات صنعتی پیشرفته. و در ادامه با کنترل کیفی های بالا و اعمال استاندارد های لازم در مراحل مختلف، به تولیدات با کیفیت و مرغوبی از ابزار مورد
نظر منجر گشته اند.

قطعات تسمه ای به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟

نوار نقاله یا همان تسمه صنعتی از از مهم ترین ابزار در خطوط تولید به شمار رفته. که موجب افزایش بهره وری و در نتیجه بهبود تولیدات مختلف می شود.

گفتنی است که توسط تسمه صنعتی، حرکت و انتقال هر یک از محصولات و مواد تولیدشده از یک نقطه به نقاط دیگر کارخانه امکان پذیر گشته. و در نتیجه روند تولیدات به خوبی انجام می پذیرد.

هم چنین از دیگر کاربرد های مهمی که می توان برای تسمه های صنعتی بر شمرد. این است که در برخی از پروسه های تولید، محصولی که قرار است در معرض حرارت به منظور خشک شدن قرار گیرد. و یا حتی قطعات و مواد تولید شده مورد شستشو قرار گیرند. که همه این امور نیاز به انتقال و حرکت دارند. و در نتیجه حرکت آن ها توسط نوار نقاله ممکن می شود.

تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع قطعات تسمه ای در ایران

تولید کنندگان بسیاری در داخل ایران با راه اندازی خط تولید تسمه صنعتی، اقدام به عرضه و تامین انواع آن ها به بازار قطعات صنعتی نموده اند.

لازم به ذکر است که تولیدات انجام شده توسط تولید کنندگان مورد نظر، در نهایت دقت و مرغوبیت صورت گرفته. و در آخر محصولاتی کاملاٌ مطابق با نیاز صنایع را عرضه داشته اند.

قیمت انواع قطعات تسمه صنعتی

تسمه های صنعتی از جنس و ساختار های گوناگونی تشکیل شده. و هر یک کارایی های خاصی را به دنبال دارند.

به عنوان نمونه می توان تسمه برزنتی را نام برد که دارای جنسی مقاوم و ساختاری قدرتمند برای انتقال نیرو بین قطعات در ابزار آلات سنگین به کار می رود.

مثال ذکر شده، تنها یک مورد از میان چند تسمه ای است. که هر یک مراحل تولید پیچیده ای را از سر گذارنده اند.

در نهایت باید بیان داشت که قیمت انواع تسمه های صنعتی با توجه به جنس و مقاومتی که برای آن ها در نظر گرفته شده است، متفاوت خواهد بود.

خرید و فروش تسمه های صنعتی به چه شکل می باشد؟

خرید و فروش تسمه صنعتی در انواع مختلف و کاربردی آن، مانند دیگر لوازم مکانیکی یا صنعتی ای می باشد. که تهیه آن ها از مراکز فروش معتبر در این زمینه صورت گرفته. و یا از طریق نمایندگان فروش که به طور غیر مستقیم و یا حضوری به عرضه انواع آن به مشتریان می پردازند، قابل انجام خواهد بود.

به طور کلی می توان عنوان نمود که خرید و فروش انواع تسمه ها به دو شکل کلی از مراکز عرضه کننده ابزار صنعتی و یا مکانیکی، تحقق پذیر می باشد:

 1. خرید و فروش حضوری
 2. خرید و فروش اینترنتی

سفارش انواع قطعات تسمه ای به صورت آنلاین

با گشترش و فراگیری فروش اینترنتی و سیطره آن بر زندگی افراد و استقبال بسیار بالا از این روش، دیگر می توان به تهیه هر محصول مورد نیازی از این طریق پرداخت.

حتی محصول مورد نیازی مانند قطعات تسمه ای نیز از طریق مراکز فروش معتبر صورت گرفته. و سفارش آن به صورت آنلاین و در نتیجه دریافت آن در کوتاه ترین زمان ممکن، به راحتی امکان پذیر گشته است.

در این مسیر می توان انواع قطعات تسمه ای صنعتی را از فروشندگان مجاز در این زمینه درخواست کرده. و در نهایت به تهیه و تامین آن در زمینه های مختلف تولید پرداخت.

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع فنر با مجموعه تک فنر  تماس بگیرید.

هر گونه سؤال در مورد فرآیندها و مواد تولید فنر دارید ، می توانید از مشاورین ما بپرسید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت گروه صنعتی تک فنر با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره های تماس :
۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱
۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

توجه : ” ساعت کاری و پاسخگویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر ، پنجشنبه ۹ صبح الی ۱۳ ظهر “

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

ایمیل : mohammadi.takfanar@gmail.com

ارتباط از طریق واتس اپ

خرید  و فروش انواع فنر در فروشگاه اینترنتی تک فنر

تولید فنر تسمه ای

فنر تسمه ای و حلزونی ، فنر فشاری ، فروش فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فنر صنعتی ، فنر شاخکی ، کاربرد فنر ، Spring application ، تولید و ساخت فنر ، سازنده فنر ، تولید کننده فنر ، تولیدی فنر ، ساخت فنر ،گروه تولیدی تک فنر. تولید فنر. فنر ، فنر سیم جمع کن ، فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنر استند سیگار . فنر فرمدار ، فنر فشاری، فنر کششی ، فنر تسمه حلزونی ، فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد.فولاد فنر

تولید قطعات فلزی ، تولیدی فنر ، قطعات فلزی ، قطعات فرمدار تسمه ای، فنر شاخکی.فنر تسمه حلزونی، فروش تسمه فنر ، ساخت فنر فشاری،  فنر دوقلو . واشر فلزی ، واشر استیل ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلیک ، فنر سازی ، فنر تسمه ای ، فنرسازی در تهران. فنر تهران تولید فنر کششی ، تولیدی فنر ساخت فنر ، فروش فنر فنر فرم دار فروش فنر استند سیگار .

انواع فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، استیل و تسمه ای ، با دستگاه تمام اتوماتیک و CNC ، سازنده انواع واشر ، تولیدی فنر ، تولیدی فنر در تهران . تولیدی فنرهای فولادی ، فنرهای فولادی . سازنده  واشر در تهران ، تولیدی انواع واشر . فنرهای پیچشی ، فنرهای کششی ، فنر های فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کاسه نمد . فنرسازی خرید تسمه استیل ، تسمه فنری ، تسمه فلزی فنری ، فروش فنر فشاری ، فنر صنعتی ، ساخت فنر ، فنر سوپاپ .

تولید فنر تسمه ای ، فروش فنر حلزونی  ، فروش فنر استند سیگار ، قطعات تسمه ای .

تولید فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنرسازی ، انواع فنر صنعتی  ، فولاد فنر .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید. همچنین به سوالات شما هم در خصوص انواع فنر  پاسخ داده می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *