تسمه استیل, تسمه فرم دار, فنر ها

فروش فولاد فنر خام | ۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱

فروش فولاد فنر خام

فروش فولاد فنر خام

رول فولاد فنرخام به آلیاژی گفته می شود که سختی آن حدوداً ۲۰ راکول می باشد. این گروه از فولاد فنرهای خام با توجه به اینکه سختی بالایی ندیده اند. یعنی حدودا ۴۷ راکول، می توان با عملیات حرارتی، سختی فولاد فنر را افزایش داد.

فولاد فنرهای خام با توجه به خام بودن قابلیت خم کاری، سوراخ کاری و برش را داشته. و هر عملیات دیگر که لازم است را می توان بر روی  آن انجام داد. زیرا  فولاد فنر خام، اصطلاحاً نرم است. و می توان بدون سختی هر گونه تغییری بر روی آن انجام داد. پس از هر گونه تغییر فیزیکی بر روی فولاد فنر، می توان آن را عملیات حرارتی داد، تا سختی فولاد فنر خام، افزایش پیدا کند. این افزایش سختی فولاد فنر خام، باعث می شود. فولاد فنر خام تواماً با سخت شدن بسیار بالا، خاصیت ارتجاعی پیدا نماید.

توضیح:  فولاد فنر خام با فولاد فنر سخت شده یا آبدار متفاوت می باشد.

وقتی به فولاد فنر خام فشار وارد شود کج و منحنی می شود. و باید مجدد با فشار دست آنرا به حالت اولیه در آورد. اما در فولاد فنر سخت شده یا آبدار وقتی به فولاد فنر سخت شده فشار وارد شود. و آن را منحنی نماییم. خودش مجددا به حالت اولیه باز خواهد گشت.

فروش فولاد فنر خام

رول فولاد فنر خام به آلیاژی گفته می شود که سختی آن حدوداً ۲۰ راکول می باشد. این گروه از فولاد فنرهای خام با توجه به اینکه سختی بالایی ندیده اند. یعنی حدودا ۴۷ راکول، می توان با عملیات حرارتی، سختی فولاد فنر را افزایش داد.

فولاد فنرهای خام با توجه به خام بودن قابلیت خم کاری، سوراخ کاری، برش را داشته. و هر عملیات دیگر که لازم است را می توان بر روی  آن انجام داد. زیرا  فولاد فنر خام، اصطلاحاً نرم است. و می توان بدون سختی هر گونه تغییری بر روی آن انجام داد.

پس از هر گونه تغییر فیزیکی بر روی فولاد فنر، می توان آن را عملیات حرارتی داد. تا سختی فولاد فنر خام، افزایش پیدا کند. این افزایش سختی فولاد فنر خام، باعث می شود، فولاد فنر خام تواماً با سخت شدن بسیار بالا، خاصیت ارتجاعی پیدا نماید.

لازم به ذکر است فولاد های فنر باید علاوه بر استحکام کششی زیاد خاصیت الاستیسیته خوبی نیز داشته باشند. که در مقابل سایش و ارتعاشات مقاومت نمایند.

توضیح: فولاد فنر خام با فولاد فنر سخت شده یا آبدار متفاوت می باشد.

تفاوت فولاد فنر خام با فولاد فنر آبدار (سخت شده)

وقتی به فولاد فنر خام فشار وارد شود کج و منحنی می شود. و باید مجدد با فشار دست آنرا به حالت اولیه در آورد. اما در فولاد فنر سخت شده یا آبدار وقتی به فولاد فنر سخت شده فشار وارد شود و آن را منحنی نماییم. خودش مجددا به حالت اولیه باز خواهد گشت.

عملیات حرارتی

لازم به ذکر است انجام دادن عملیات حرارتی در عین سهولت، می تواند یک کار فوق تخصصی هم باشد. چرا که فولاد فنر خام را می توان تنها با حرارت دادن بسیار ساده سخت نمود. و از حالت خامی خارج نمود. اما این عملیات ساده حرارتی تنها برای کارهای می باشد که نتیجه کار چندان مهم نیست. و فقط یک خاصیت سخت شوندگی مد نظر می باشد. مثلا ساخت چند فنر ساده برای یک کار معمولی.

اما عملیات حرارتی زمانی تخصصی می شود. که نتیجه کار برای یک پروژه مهم می باشد. چرا که انجام عملیات حرارتی دقیق نیاز به استاندارهای ویژه خود می باشد. مانند درجه حرارت، میزان حرارت، دمای اتاق، زمان سرد شدن، نوع عملیات حرارتی (توسط روغن، القایی، شعله) و مواردی از این قبیل می باشد.

فروش فولاد فنر خام

در صورتی که عملیات حرارتی ناقص و یا نادرست انجام شود. باعث شکننده شدن و یا خردشوندگی فولاد فنر می شود. چرا که مثلا ً وقتی حرارت زیاد به فولاد فنر خام داده شود. باعث خشک شدن فولاد و در نتیجه شکننده شدن فولاد (اصطلاحاً کشیده شدن آب کربن) می شود. لذا رعایت این مهم برای صنعتگران عزیز لازم است.

عناصر موجود در فولاد فنرها

عناصر موجود در فولاد فنرها شامل

 • کربن
 • سیلیکون
 • منگنز
 • مولیبدن
 • وانادیوم
 • کروم

فولاد فنرها را با نام CK می شناسند و این CK ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

انواع گریدهای CK

 • CK10
 • CK15
 • Ck35
 • CK45
 • CK55
 • CK60
 • CK70
 • CK75

در هر صنعت با توجه به نوع مقطعی که مصرف می شود، هر گرید CK بیشترین مصرف را دارد. بطور مثال ممکن است گرید CK75 نوع رول و یا ورق در صنعت خودرو سازی بیشترین مصرف را داشته باشد. اما از آن طرف گرید CK45 مقطع میلگرد آن در صنایع معدنی بیشترین کاربرد را دارد. لذا با توجه به نوع صنعتی که کار می نماید، میزان مصرف آن با نوع مقطع آن متفاوت می باشد.

فروش فولاد فنر خام

کاربردهای فولاد فنر

فولاد فنرها در صنایع مختلف، کاربردهای متفاتی دارند. تقریباً می توان گفت با توجه به نوع خاصیت آلیاژ فولاد فنر، کم و بیش همه صنایع از این گروه فولاد فنرها برای صنعت خود استفاده می نمایند.

از جمله صنایعی که از فولاد فنر خام استفاده می کنند. می توان به صنایع ذیل اشاره نمود:

 • صنایع خودرو سازی
 • صنایع ساخت تجهیزات ساختمانی
 • صنایع معدنی
 • صنایع چاپ و بسته بندی
 • صنایع نفت گاز پتروشیمی
 • صنایع نظامی
 • صنایع ساخت لوازم خانگی
 • قطعه سازان
 • و بسیاری از صنایع دیگر

فولاد فنرهای خام با مقاطعی همچون رول، ورق یا شیت، میلگرد، مفتول و … در مجموعه  تک فنر موجود و در دسترس می باشد.

فروش فولاد فنر خام

ابعاد و اندازه های موجود انواع رول فولاد فنر خام

رول های فولاد فنرهای خام با ضخامت های متفاوتی از ۱ صدم الی ۵ میلیمتر موجود می باشد. رول های فولاد فنرهای خام با عرضهای که حداکثر به ۴۰۰ م.م می رسند (البته تا اطلاع ثانوی) موجود است.

در اینجا لازم به ذکر است که فولاد فنرها معمولاً به صورت رول وارد می شود. و با توجه به نیاز بازار، ضخامت های بالا بصورت ابعاد ۴۰۰*۲۰۰۰ میلیمتر برش خورده می شوند. این امر به دلیل سهولت در حمل و نقل و کاربرد وسیع تر آن می باشد. ولاکن در صورت نیاز مشتری در حجم بالا می توان بصورت رول تحویل داد.

رول های فولاد فنر خام در ضخامت های میکرونی و بسیار نازک معمولاً به همان صورت رول در معرض فروش قرار می گیرند. زیرا با توجه به نازک بودن این رول های ورق، امکان صدمه دیدن به آن وجود دارد. و همچنین حمل و نقل رول های نازک بار میکرونی بسیار با سهولت تر انجام می شود.

رول های فولاد فنر خام وارداتی بوده و بیشتر از کشورهای هند و چین وارد می شود. قبل از شرایط تحریم فولاد فنرها از کشور آلمان و کره نیز وارد می گردید. ولی با توجه به شرایط عمومی واردات این کالا از کشورهای آلمان و کره اصلاً مقرون به صرفه نبوده و کان لم یکن تلقی می گردد.

برش رول به رول فولاد فنر خام

گاهی مشتریان محترم در خواست برش رول به رول برای کالای خریداری شده را می نمایند. مجموعه تک فنر با توجه به نیاز مشتریان محترم، کارگاهی جهت برش رول به رول راه اندازی نموده است. که بتواند به سهولت عملیات برش رول به رول را برای مشتریان خود فراهم نماید. لذا با خرید انواع رول های فولاد فنر خام و یا سخت شده از مجموعه تک فنر شما با خیال راحت می توانید عملیات برش رول به رول را نیز به مجموعه ورق تک فنر سپرده. و یک کار دقیق و تمیز از مجموعه ما دریافت نمایید.

مزایای برش های رول به رول ما

 • دقیق
 • بدون پرت
 • باسرعت
 • تحویل سریع
 • بدون دالبرکردن رول فولاد فنر

رول های فولاد فنر خام و سخت شده ما در ورق فنری بسیار با کیفیت، مرغوب و با ضمانت در گروه تولیدی تک فنر می باشد. و دارای سختی استاندارد برای صنایع مختلف می باشد.

قیمت رول فولاد فنر خام

فروش فولاد فنر خام

کیفیت محصولات متفرقه موجود در بازار با توجه به تغییرات در مقدار عناصر موجود در فولاد فنر (برای کاهش قیمت) بسیار بد و نامرغوب می باشد. در صورت استفاده از این فولاد فنرها، متاسفانه هزینه دوباره کاری برای انجام پروژه را خواهید پرداخت.

مجموعه تولیدی تک فنر  با توجه به تخصص و تجربه بسیار زیاد در فروش و ارائه مشاوره می تواند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد. این مجموعه جهت تحقق اهداف متعالی شما همیشه در کنار شما می باشد.

رول های فولاد فنر خام موجود در مجموعه ورقتک فنر تماماً با ضمانت و با ارائه سرتیفیکیت می باشد. این امر به دلیل اطمینان کامل مشتریان محترم از کیفیت کالای خریداری شده از این مجموعه می باشد.

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع فنر با مجموعه تک فنر  تماس بگیرید.

هر گونه سؤال در مورد فرآیندها و مواد تولید فنر دارید ، می توانید از مشاورین ما بپرسید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت گروه صنعتی تک فنر با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره های تماس :
۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱
۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

توجه : ” ساعت کاری و پاسخگویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر ، پنجشنبه ۹ صبح الی ۱۳ ظهر “

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

ایمیل : mohammadi.takfanar@gmail.com

ارتباط از طریق واتس اپ

خرید و فروش انواع فنر در فروشگاه اینترنتی تک فنر

تولید فنر تسمه ای ، تولید و فروش فنر های فشاری .

فروش کمک فنر ، سازنده فنر ، کاربرد فنر ، فنر تسمه ای و حلزونی ، فنر فشاری ، فروش فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فنر صنعتی ، فنر شاخکی ، کاربرد فنر ، Spring application ، تولید و ساخت فنر ، سازنده فنر ، تولید کننده فنر ، تولیدی فنر ، ساخت فنر ،گروه تولیدی تک فنر. تولید فنر. فنر ، فنر سیم جمع کن ، فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنر استند سیگار . فنر فرمدار ، فنر فشاری، فنر کششی ، فنر تسمه حلزونی ، فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد.فولاد فنر

تولید قطعات فلزی ، تولیدی فنر ، قطعات فلزی ، قطعات فرمدار تسمه ای، فنر شاخکی.فنر تسمه حلزونی، فروش تسمه فنر ، ساخت فنر فشاری،  فنر دوقلو . واشر فلزی ، واشر استیل ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلیک ، فنر سازی ، فنر تسمه ای ، فنرسازی در تهران. فنر تهران تولید فنر کششی ، تولیدی فنر ساخت فنر ، فروش فنر فنر فرم دار فروش فنر استند سیگار .

انواع فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، استیل و تسمه ای ، با دستگاه تمام اتوماتیک و CNC ، سازنده انواع واشر ، تولیدی فنر ، تولیدی فنر در تهران . تولیدی فنرهای فولادی ، فنرهای فولادی .

سازنده  واشر در تهران ، تولیدی انواع واشر . فنرهای پیچشی ، فنرهای کششی ، فنر های فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کاسه نمد . فنرسازی خرید تسمه استیل ، تسمه فنری ، تسمه فلزی فنری ، فروش فنر فشاری ، فنر صنعتی ، ساخت فنر ، فنر سوپاپ ، فنر تسمه ای کابل و شیلنگ جمع کن صنعتی ،فروش فنر کششی در تهران .

تولید فنر تسمه ای ، فروش فنر حلزونی  ، فروش فنر استند سیگار ، قطعات تسمه ای ، صنعت فنرسازی ، کاربرد فنر ، فنرها ، تولید و فروش فنر مخروطی .

تولید فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنرسازی ، انواع فنر صنعتی  ، فولاد فنر ، فنر شاخکی  ، فروش فنر شاخکدار  .

تسمه های فرم دار ، فروش تسمه فرمدار ، فنر حلزونی ، فروش فنر حلزونی ، تسمه فنر ، تولید و فروش فنر های فشاری ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلکونی ، واشر سیلیکونی ، واشر کلینگریت ، واشر نسوز .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *