تولید فنر, فنر ها

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران |  فنرهای ورزشی

خرید فنر عمده از کارخانه

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران ، فنرهای ورزشی

امروزه اهمیت ورزش و تمرینات ورزشی بر کسی پوشیده نیست. و اثرات مفید فعالیت‌های ورزشی در پیشگیری درمان و کنترل بسیاری از بیماری‌ها همچون نارسایی‌های قلبی و تنفسی و دردهای مفصلی و عضلانی در تحقیقات بسیاری اثبات شده است. اما لازم نیست برای دستیابی به اندام زیبا و ورزش‌کردن حتماً به باشگاه بروید. اگر فرصت ورزش یا دسترسی به باشگاه را ندارید. یا به دلایل محدودیت‌هایی همچون شیوع بیماری‌های همه‌گیری مانند کرونا نمی‌خواهید که در باشگاه ورزش کنید. می‌توانید به کمک وسیله‌های ساده‌ای همچون فنرهای ورزشی در منزل فعالیت‌های ورزشی را انجام دهید.

فنرهای ورزشی

هنگام صحبت از تمرین‌های استقامتی کمتر به اهمیت استفاده از فنرهای ورزشی توجه می‌شود. فنرهای ورزشی وسایلی مقرون‌به‌صرفه و جمع‌وجور هستند. که به‌راحتی حمل شده و انجام تمرینات ورزشی را در همه‌جا امکان‌پذیر و آسان می‌کنند.

اغلب ورزش‌ها به حمل وزنه نظیر دمبل یا اعمال قدرت بدنی از طریق دست‌ها و بالاتنه نیاز دارند. تمرین‌کردن با فنرهای استقامتی مانند فنر تقویت مچ یا فنر تقویت ساعد نه‌تنها بر روی مچ دست و بازو تأثیر مثبت دارد. بلکه با قوی کردن عضلات دست به شما کمک می‌کند. تا سایر حرکات ورزشی مانند شنای سوئدی، پرس سینه و حرکات روی نیمکت بدنسازی را نیز بهتر انجام دهید.

بسیاری از ورزش‌ها مانند وزنه‌برداری، ورزش‌های رزمی، بسکتبال، بیسبال یا حتی گلف و شنا نیاز به دست‌ها و بازوانی قوی دارند. و تمرین‌کردن با فنرهای ورزشی به افزایش توان و قدرت ورزشکار کمک می‌کند.

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

استفاده از فنرهای ورزشی همچنین در تمرینات فیزیوتراپی و درمانی نیز توصیه می‌شود. تمرین‌کردن با این فنرها با فعال‌کردن و تقویت عضلاتی که علی‌رغم کار کشیدن زیاد مورد غفلت قرار گرفته‌اند. باعث کاهش دردهای مزمن التهابی تاندون‌ها، سندروم مچ دردناک و دردهای آرتروزی و روماتیسمی می‌شود.

مزایای استفاده از فنرهای تقویتی:

بازوان و عضلات بالاتنه عضلانی‌تر

اگر می‌خواهید بازوانی عضلانی و یا بالاتنه‌ای بزرگ‌تر داشته باشید، باید با این فنرهای تقویت مچ یا فنرهای تقویت سینه و بالاتنه تمرین کنید. عضلاتی که در بازوان شما قرار دارند انگشتان شما را کنترل می‌کنند. و باز و بسته کردن دست‌ها با این عضلات انجام می‌شود. ورزش با فنرهای تقویت دست باعث تقویت این عضلات می‌شود. همچنین فنرهای تقویت عضلات بالاتنه علاوه بر تقویت عضلات سینه، به برطرف شدن عیوب اندامی نیز کمک می‌کنند.

استقامت دست‌ها

استقامت دست‌های شما به طور خودکار وقتی با فنرهای تقویت مچ کار می‌کنید. افزایش می‌یابد زیرا مقدار نیرویی که دست شما می‌تواند تحمل کند را افزایش داده. و با افزایش زمان استفاده از فنرهای تقویتی توان و استقامت دست‌های شما بیشتر می‌شود.

پس از مدتی تمرین با فنرهای تقویت دست شما متوجه تفاوت زمان خستگی و افزایش توان دست‌هایتان در انجام تمرینات ورزشی و حتی حمل وسیله‌های روزمره در زندگی می‌شوید.

افزایش قدرت انگشتان و مچ

با افزایش قدرت دست، مچ و انگشتان هنگام ورزش در باشگاه زمان بیشتری می‌توانید با وزنه و دمبل و کش‌های ورزشی تمرین کنید. همچنین ورزشکاران تنیس و بدمینتون باز می‌توانند راکت‌ها را بهتر کنترل کنند. ژیمناستیک، صخره‌نوردی، شنا و بسیاری ورزش‌های دیگر که نیاز به استفاده از دست‌ها برای حرکت بدن هستند. نیز با افزایش قدرت دست‌ها بهتر انجام می‌شوند.

مهارت و چالاکی دست‌ها

تمرین‌کردن با فنرهای تقویت دست باعث قوی شدن انگشتان به‌صورت مجزا می‌گردد. و در نتیجه مهارت و چالاکی انگشتان را زیاد می‌کند. علاوه بر ورزشکاران، بسیاری از نوازنده‌ها از فنرهای تقویت مچ و دست استفاده می‌کنند. تا تک‌تک انگشتانشان را تقویت کنند. و هنگام نواختن سازها فشار کافی و مناسبی بر روی ساز وارد کنند. همچنین کارمندانی که با کامپیوتر کار می‌کنند. نیز با داشتن انگشتان و دستانی قوی‌تر می‌توانند از خستگی‌های کار بکاهند.

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

انواع فنرهای ورزشی:

فنر تقویت مچ یا ساعد

فنر تقویت مچ و فنر تقویت ساعد ضمن سبکی و حجم کم ابزار بسیار مناسبی جهت جبران کمبود فعالیت بدنی و ایجاد تمرکز و نشاط برای افراد هستند. شما با این فنرها می‌توانید با هزینه بسیار کمی یک باشگاه کوچک ورزشی را در خانه خود ایجاد کنید.

این وسیله از دستگیره و فنر با کیفیتی تشکیل شده و با فشاردادن آن و انجام حرکات ورزشی، مچ و انگشتان و یا عضلات ساعد دست شما تقویت می‌شود.  فنر این دستگاه بسیار مقاوم و با کیفیت است. میزان سختی و فشاری که باید به این فنر وارد شود قابل تنظیم است. و می‌توان برای افراد با توانمندی و اهداف ورزشی مختلف تنظیم شود. در دسته‌های این فنرها برای جلوگیری از آسیب به کف دست از یک پوشش پلاستیکی نرم استفاده شده است. تمام ویژگی‌های ذکر شده در کنار طراحی زیبای این محصول، آن را به انتخابی مناسب برای شما تبدیل خواهد کرد.

حلقه تقویت مچ دست

این ابزار ساده، سبک و کم‌حجم وسیله مناسبی برای استفاده در تمرینات ورزشی روزمره است. استفاده از این محصول باعث تقویت مچ و انگشتان دست شده. و استفاده از آن نه‌تنها به ورزشکاران بلکه به افراد کم‌توان و یا کسانی که دچار سکته قلبی و یا مغزی شده‌اند نیز توصیه می‌شود. جنس این حلقه از پلاستیک قابل انعطاف است. و از کیفیت و دوام خوبی برخوردار است.

حالت برجستگی (خاردار) روی حلقه امکان لیز خوردن و یا عرق کردن دست را بسیار کم می‌کند. حلقه تقویت مچ گرد با قطر ۸ سانتی‌متر به‌راحتی در دست یک انسان بالغ جاگرفته. و می‌تواند وسیله‌ای مناسب برای تمرین دادن انگشتان و مچ دست باشد. این حلقه دارای ۴ مقاومت مختلف برای توان و اهداف ورزشی متفاوت است.

فنر تقویت عضلات سینه

فنر تقویت عضلات سینه جهت تقویت عضلات بالاتنه، تقویت اعضای آسیب‌دیده مانند سینه، شانه، کتف، بازو و … و اصلاح ناهنجاری‌های اسکلتی و عضلانی طراحی شده. و تا حدود زیادی جایگزین مناسبی برای دستگاه‌های بدن‌سازی می‌باشد. فنر تقویت عضلات سینه از ۲ عدد دستگیره و چند رشته فنر فلزی بسیار مرغوب و دارای قابلیت ارتجاعی بسیار زیاد تهیه شده است. فنرهای این محصول از دو تا پنج کش قابل سفارش و خرید است. این مدل فنر تقویت عضلات سینه یکی از بهترین وسیله‌های ورزشی برای ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش است. چرا که در کنار طراحی و فرم زیبا از کیفیتی عالی و دوام طولانی برخوردار است. و برای انجام حرکات مختلف ورزشی در فضای باز و سالن مناسب است.

فنر کروشه

این نوع از فنر مخصوص تمرینات بدنسازی بالاتنه بوده. و انواع مختلفی با سختی‌های متفاوت دارد. هرکدام از این فنرها می‌توانند تاحدی فشار را تحمل کنند. برای مثال یک فنر کروشه با قابلیت تحمل ۲۰ کیلوگرم فشار با وارد آوردن ۲۰ کیلوگرم فشار خمیده می‌شود. و بعد به حالت اولیه برمی‌گردد. که با انجام مرتب این تمرینات عضلات بالاتنه‌ (سینه، کتف، بازوها، ساعد) تقویت می‌شود. جنس بدنه آن فلزی و دسته‌ها دارای پوششی است تا دست خوب به آن بچسبد. و این مقدار فشار را بتوانید وارد کنید.

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

فلکسی بار یا میله ارتعاشی

تمرینات اصلاحی به‌وسیله ابزار نوسانی همچون فلکسی بار یا میله ارتعاشی از روش‌های نسبتاً جدیدی است. که امروزه در اروپا و آمریکا موردتوجه قرار گرفته است. این وسیله ورزشی درمانی با ارتعاشاتی که ایجاد می‌کند. در افزایش فعالیت عضلات و ماندگاری اثرات تمرین نقش مؤثری داشته و به تکمیل اصلاح وضعیت بدنی به‌خصوص در ناحیه ستون فقرات کمک می‌کند. و در ایجاد تنوع ورزشی و افزایش انگیزه در بیمار یا ورزشکار مؤثر است.

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران ، گروه صنعتی تک فنر

ما به خودمان و کیفیت محصولاتمان اعتماد کامل داریم. و شما نیز با اولین خرید خود، قطعا متوجه این موضوع خواهید شد.

تک فنر همواره می کوشد تا بالاترین نرخ رضایت مشتریان را کسب کند. به همین دلیل پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان خود می باشد.

اگر نیازمند محصولات با کیفیت و دارای قیمت مناسب هستید، شک نکنید که تک فنر انتخاب مناسبی خواهد بود.

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع فنر با مجموعه تک فنر  تماس بگیرید.

هر گونه سؤال در مورد فرآیندها و مواد تولید فنر دارید . می توانید از مشاورین ما بپرسید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت گروه صنعتی تک فنر با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره های تماس :  

۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱

۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

توجه : ” ساعت کاری و پاسخگویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر ، پنجشنبه ۹ صبح الی ۱۳ ظهر “

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

ایمیل : mohammadi.takfanar@gmail.com

ارتباط از طریق واتس اپ

فروش عمده انواع فنر در تهران در فروشگاه اینترنتی تک فنر

تولید عمده فنر شاخکی ، فنر استیل ، مفتول فنر ، بهترین فنرسازی تهران ، فنر فشاری خودرو ، فروش کمک فنر ، سازنده فنر ، کاربرد فنر ، فنرکششی قلابدار ، فنر تسمه ای و حلزونی ، فنر فشاری ، فروش فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد. فنر صنعتی. فنر شاخکی ، مرکز خرید فنر در تهران ، کاربرد فنر ، Spring application ، tentacle spring ، ساخت فنر های فشاری در تهران ، تولید کننده انواع محصولات فنری .

تولید و ساخت فنر ، تولید فنر با کیفیت ، سازنده فنر ، تولید کننده فنر ، تولیدی فنر ، ساخت فنر. گروه تولیدی تک فنر. تولید فنر. فنر ، فنر سیم جمع کن ، تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، فنر تسمه ای . فنر حلزونی ، فنر استند سیگار . فنر فرمدار ، فنر فشاری، فنر کششی ، فنر تسمه حلزونی ، فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فروش انواع فنر. فولاد فنر ، فروش واشر به صورت عمده در تهران .تولید عمده فنر فرمدار در گروه صنعتی تک فنر در تهران ،  مفتول فنری ، فنرفشاری ، Compression Spring ، ورق فنر ، فولاد فنر ، تولید فنر با کیفیت در تهران ، سازنده فنر کششی ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران .

تولید عمده انواع واشر در تهران ، واشر فلزی و غیر فلزی ، واشر نسوز ( REFRACTORY WASHER) ، تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، ساخت فنر سفارشی .

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، واشر لاستیکی ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

تولید فنر خودرو ، فروش فنر خودرو ، قیمت فنر خودرو ، فنر لول خودرو ، کمک فنر خودرو ، فنر هیدرولیک ، فنر تخت ، فنر مارپیچی خودرو ، تولید کننده فنر صنعتی. فنر سازی در تهران ، فنر پنوماتیک ، فنر پیچشی خودرو ، فنر شمشی خودرو ، فروش عمده فنر فشاری ، فروش قطعات فلزی ، تولید واشر سیلیکونی در تهران تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران  .

خرید فنر ، معرفی فنر ، خرید فنر درتهران، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel) ، فنر میکرو (میکروفنرها) .تولید فنر سفارشی. فنر اکستنشن ، فنر ساعت شنی ، تولید عمده فنر فشاری ، تولید فنر فشاری استاندارد ، تولید کننده انواع محصولات فنری ، تولید عمده فنر فرمدار در تهران ، سازنده فنر کششی .

سازنده فنر تسمه ای در تهران ، قیمت فنر تسمه ای ، تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، تولید فنر تسمه ای ، قیمت فنر کششی ، مرکز تولید فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنر حلزونی

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

فنر در صنایع نظامی ، فنربندی خودرو ، تولید قطعات فلزی ، تولیدی فنر ، قطعات فلزی ، قطعات فرمدار تسمه ای، فنر شاخکی.فنر تسمه حلزونی، فروش تسمه فنر ، ساخت فنر فشاری،  فنر دوقلو . واشر فلزی ، واشر استیل ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلیک. فنر سازی ، فنر تسمه ای ، ساخت عمده فنر در تهران ، کارگاه ساخت فنر در تهران . 

تولیدی فنرسازی در تهران  ، علم فنرسازی ، تولید فنر در تهران ، فنر صنعتی ، خرید فنر ، ساخت فنر فشاری،  مفتول فنر.

فرآیند تولید فنر در تهران ، تولید کننده انواع فنر . تولید کننده فنر در تهران ،فروش عمده فنر ، فنر کششی قلاب دار .

فنرسازی در تهران. فنر تهران تولید فنر کششی ، تولیدی فنر ساخت فنر ، فروش فنر فنر فرم دار فروش فنر استند سیگار ، فرآیند تولید فنر ، خرید فنر عمده ، طراحی و ساخت فنر پیچشی ، فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فشار قوی صنعتی ، ساخت فنر های فشاری در تهران ، تولید عمده فنر پیچشی در تهران ،ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت ، تولید عمده فنر شاخکی ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران .

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

انواع فنر ، مرکز تولید فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، استیل و تسمه ای ، با دستگاه تمام اتوماتیک و CNC ، سازنده انواع واشر ، ساخت فنر فولادی ، تولیدی فنر ، تولیدی فنر در تهران . تولیدی فنرهای فولادی ، فنرهای فولادی .

سازنده  واشر در تهران ، تولیدی انواع واشر . فنرهای پیچشی ، فنرهای کششی ، فنر های فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کاسه نمد . تولید فنر آب پاش. فنرسازی خرید تسمه استیل. تسمه فنری ، تسمه فلزی فنری ، فروش فنر فشاری ، تولید عمده فنر صنعتی در تهران . فنر صنعتی ، ساخت فنر. فنر سوپاپ ، فنر تسمه ای کابل و شیلنگ جمع کن صنعتی ،فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فرمدار ، فنر استیل  .

تولید فنر با کیفیت در تهران ، فنرسازی تهران ، تولید و فروش فنر تسمه ای در تهران ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

فنرفشاری ، Compression Spring ، تولید فنر فشاری استاندارد .تک فنر تولید کننده قطعات فلزی در تهران .

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

تولید فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنرسازی ، انواع فنرهای ، انواع فنر صنعتی  ، فولاد فنر ، فنر شاخکی ، ساخت فنر حلزونی. فروش فنر شاخکدار. تولید کننده فنر در تهران ، فروش فنر فشاری در تهران ، فروش انواع فنر کششی ، فروش عمده فنر فشاری. تولید عمده فنر، تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران .

ساخت فنر سفارشی ، تسمه های فرم دار ،واشر صنعتی ،  فروش تسمه فرمدار ، فنر حلزونی ، فروش فنر حلزونی ، تسمه فنر ، تولید و فروش فنر های فشاری ، واشر غیر فلزی . واشر سیلکونی ، واشر سیلیکونی ، واشر کلینگریت ، فنر فشاری خودرو ، واشر نسوز ، تولید فنر در تهران ، فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس .

فروش تسمه استیل ، فولاد فنر در تهران ، فنر ، تولید فنر ، تولید عمده فنر در تهران ، تولید فنر کششی ، فروش فولاد فنری ، فروش فولاد خام ، ساخت فنر ، تولید فنر ، فروش فنر پیچشی ،مفتول فنری ، تولید فنر با کیفیت ، ساخت فنر خودرویی ، ساخت انواع فنر .

فنر خطی ، فنر کویل ، فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنرکششی قلابدار ، تولید عمده فنر پیچشی در تهران . تک فنر بزرگترین کارگاه فنرسازی در تهران ، روش ساخت فنر ، تولید کننده انواع محصولات فنری .

تولید فنر سفارشی ، فنر اکستنشن . فنر ساعت شنی ، ساخت فنر صنعتی در تهران .

فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس ، ورق فنر ، فولاد فنر ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

خرید فنر عمده از کارخانه در تهران

ساخت فنر سفارشی ، فنرسازی در ایران ، دستگاه فنرسازی فروش فنرهای کششی فنر پیچشی ، فنربندی خودرو ، تولید کننده فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، ساخت فنر در تهران. تولید فنر شاخکی در تهران ، فنر شاخکدار ، فرآیند تولید فنر ، آشنایی با انواع فنرهای مختلف.  فروش فنرهای صنعتی در تهران.فروش فنر فشاری مخروطی در تهران ، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel).

واشر لاستیکی ، تولید فنر مارپیچی و فنر لول ، کارگاه ساخت فنر در تهران ، فروش قطعات فلزی ، تولید عمده فنر فرمدار.تولید عمده فنر فشاری ، مفتول فنری ، فنرفشاری ، tentacle spring ، Compression Spring  ، فنر فشار قوی ، تولید فنر فشاری استاندارد فنر ویبراتور ، تولید و فروش انواع فنر ، تولید واشر سیلیکونی در تهران ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی . تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران .

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، مرکز تولید فنر ، واشر لاستیکی. تولید عمده فنر پیچشی در تهران ، سازنده فنر کششی ، ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *