تولید فنر, فنر ها

تولید عمده انواع فنر در تهران

تولید عمده انواع فنر

تولید عمده انواع فنر در تهران

فنر کاربرد زیادی در انواع وسایل صنعتی، صنعت خودرو و بسیری از لوازم خانگی دارد. با توجه به متفاوت بودن موارد استفاده فنرها، شکل های متفاوتی از فنر تولید می شود. که کارایی بهتری در وسایل مختلف داشته باشد. تقسیم بندی قنرها بر اساس نوع ساخت و شکل آن ها انجام می شود. بر اساس نوع ساخت، فنر ها به دو دسته کلی مارپیچی و پیچشی تقسیم می شوند. که با توجه به نوع کاربرد و شکل آن ها به نام فنر کششی، فنر فشاری، فنر مفتولی وغیره شناخته می شوند.

در ادامه این مطلب به معرفی انواع فنرهای پرکاربرد در صنعت فنرسازی و کاربردهای آن ها می پردازیم.

فنر مارپیچی

این نوع فنرها همانطور که از اسم شان مشخص است. با تغییر شکل و مارپیچی کردن سیم و مفتول ساخته می شوند. جنس و ضخامت فلز این فنر ها با توجه به مورد استفاده متفاوت است. ارتفاعی که حلقه های مارپیچی فنر با هم دارند. نیز می تواند مختلف باشد تا میزان فشار یا کشش فنر تغییر کند. که بستگی به تولید فنر و کاربرد آن دارد. میزان فشار فنر با استفاده از معیار نرخ فنر مشخص می شود.

نرخ فنر به میزان وزن لازم برای فشرده کردن فنر به اندازه یک اینچ گفته می شود. که هر چه این وزن بیشتر باشد قدرت فنر و میزات تحمل فشار آن بیشتر می شود. فنر مارپیچی از نظر نوع کاربرد آن به دو دسته فنر فشاری و فنر کششی تقسیم بندی می شود.

تولید عمده انواع فنر در تهران

انواع فنر مارپیچی

فنر فشاری

در فنر فشاری بین حلقه های مارپیچی فنر فاصله وجود دارد. که به آن ارتفاع فنر گفته می شود. فنر فشاری با فشار وارد کردن و جمع شدن فنر انرژی را در خود ذخیره می کند. و برای تحمل فشار استفاده می شوند. از پرکاربردترین انواع فنر، فنر فشاری است که کاربرد های بسیاری از جمله کمک فنر ماشین و موارد دیگر دارد. میزان نرخ فشار این فنر ها بستگی جنس سیم فنر، ارتفاع دایره های فنر از هم و کیفیت ساخت فنر دارد.

کاربرد فنر در صنعت

فنر فشاری

فنر کششی

در فنر کششی با کشیدن فنر انژی در آن ذخیره می شود. و با رها کردن آزاد می شود. در فنر کششی در حالت عادی حلقه های فنر به هم چسبیده اند. و با کشیده شدن فنر حلقه ها از هم جدا شده تا جایی که فنر تحمل داشته باشد. در فنر های کششی در دو طرف فنر دو قلاب قرار داده می شود. تا در محل مورد نظر قرار بگیرد. دو طرف فنر به جای محکمی قلاب می شوند. و پس از وارد شدن فشار که در جهت باز شدن فنر است. فنر انژی وارد شده را در خود ذخیره و کنترل می کند. یک مثال ساده از استفاده فنر کششی برای کنترل باز و بسته شدن درب واستفاده در برف پاک کن ماشین می باشد.

فنر کششی

فنر پیچشی

در فنر پیچشی یک سیم یا میله به دور خود پیچیده می شود. تا برای ایجاد گشتاور عمل کند. نیروی وارد شده به فنر پیچشی باعث انرژی حاصل از گشتاور می شود. به این صورت که با فشار آوردن به دو طرف فنر، دایره های فنر از هم باز باز می شوند. انرژی وارد شده برخلاف فنر های مارپیچی در طول فنر اعمال نمی شود. استفاده از این نوع فنر در لوازم خودرو و بسیاری از وسایل منزل است.

تولید عمده انواع فنر در تهران

فنر پیچشی

فنر حلزونی

فنر حلزونی با نام فنر ساعت شناخته می شود. چون در ساعت کاربرد دارد. این نوع فنر از یک فولاد که شبیه باند است ساخته می شود. در طراحی فنر حلزونی باند فولادی به دور خود پیچیده می شود. و فنر درست می شود.  فنر حلزونی نوعی فنر تخت است. و کاربرد این فنر برای کنترل نیروی چرخشی است. که بتوان با چرخاندن در وسایلی مانند ساعت انژی را ذخیره کرد. بهترین استفاده این فنرها وسایلی است که قطعات چرخشی در آن قرار دارد. و با چند بار چرخاندن انرژی را ذخیره و در جهت مورد نظر آزاد کند.

فنر حلزونی

فنرهای دایره ایی یا گارتر

فنرهای دایره ایی، فنر های فولادی سیم پیچ هستند. که دو سر فنر به هم متصل می شوند. تا شکل دایره ای ایجاد کنند. آنها معمولاً در مهر و موم های روغن، موتورهای تسمه دار و اتصالات برقی استفاده می شوند. فنرهای دایره ایی در دو نوع فشاری و کششی تولید می شوند. فنرهای دایره ایی فشاری نیروهای شعاعی بیرونی را اعمال می کنند. و فنر های دایره ایی کششی نیروهای شعاعی به سمت داخل را ذخیره می کنند. فرآیند تولید این فنرها شبیه فنرهای فشاری معمولی است. با این تفاوت که دوسر آنها به هم متصل می شوند. فنر های گارتر مانند اکثر فنرها معمولاً با فولاد کربن یا سیم از جنس استیل ساخته می شوند. از آنجا که آنها قادر به مقاومت در برابر نیروها از همه جهات هستند، فنر های دایره ایی در کنترل نیرو در حجم، فشار، دما و ویسکوزیته مؤثر هستند.

فنرهای دایره ایی

واشرهای فنری

فنر واشری که یک واشر فلزی است که به صورت فنر ساخته می شود. و قابلیت های فنر را دارد. این فنرها مخروطی شکل هستند که معمولاً سوراخی در مرکز دارند. تا بتوانند قطعاتی مانند پیچ و مهره را در خود جای دهند. در حقیقت ، پیچ و مهره یکی از رایج ترین کاربردهای این واشرها است. آنها همچنین می توانند برای قرار دادن چند فنر موازی کنار یکدیگر استفاده شوند.

فنر واشری

اگرچه فنر های واشری تا حدودی ممکن است ناپایدار باشند، اما هر زمان که نیاز به مکانیزم عملکرد سریع داشته باشید. می توانید از آنها استفاده کنید. اگر طراحی صحیح را انتخاب کنید ، فنر ها می توانند بیش از یک انحراف بزرگ ، دارای نیروی ثابت باشند. با استفاده از این نوع طراحی، تنش پیچ قبل از حضور بار پویا یا در شرایطی که انقباض حرارتی یا انبساط زیاد باشد، حفظ می شود.

تولید عمده انواع فنر در تهران

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع فنر با مجموعه تک فنر  تماس بگیرید.

هر گونه سؤال در مورد فرآیندها و مواد تولید فنر دارید . می توانید از مشاورین ما بپرسید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت گروه صنعتی تک فنر با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره های تماس :
۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱
۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

توجه : ” ساعت کاری و پاسخگویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر ، پنجشنبه ۹ صبح الی ۱۳ ظهر “

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

ایمیل : mohammadi.takfanar@gmail.com

ارتباط از طریق واتس اپ

خرید و فروش تولید فنرها در فروشگاه اینترنتی تک فنر

فنر فشاری خودرو ، فروش کمک فنر ، سازنده فنر ، کاربرد فنر ، فنر تسمه ای و حلزونی ، فنر فشاری ، فروش فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فنر صنعتی ، فنر شاخکی ، کاربرد فنر ، Spring application ، تولید و ساخت فنر ، سازنده فنر ، تولید کننده فنر ، تولیدی فنر ، ساخت فنر. گروه تولیدی تک فنر. تولید فنر. فنر ، فنر سیم جمع کن ، فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنر استند سیگار . فنر فرمدار ، فنر فشاری، فنر کششی ، فنر تسمه حلزونی ، فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فروش انواع فنر ، فولاد فنر.

تولید فنر خودرو ، فروش فنر خودرو ، قیمت فنر خودرو ، فنر لول خودرو ، کمک فنر خودرو ، فنر هیدرولیک ، فنر تخت ، فنر مارپیچی خودرو ، فنر سازی در تهران ، فنر پنوماتیک ، فنر پیچشی خودرو ، فنر شمشی خودرو ، فروش عمده فنر فشاری .

فروش انواع فنر در تهران

فنر در صنایع نظامی ، فنربندی خودرو ، تولید قطعات فلزی ، تولیدی فنر ، قطعات فلزی ، قطعات فرمدار تسمه ای، فنر شاخکی.فنر تسمه حلزونی، فروش تسمه فنر ، ساخت فنر فشاری،  فنر دوقلو . واشر فلزی ، واشر استیل ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلیک ، فنر سازی ، فنر تسمه ای ، ساخت عمده فنر در تهران . 

تولیدی فنرسازی در تهران  ، علم فنرسازی ، تولید فنر در تهران ، فنر صنعتی ، خرید فنر ، ساخت فنر فشاری .

فرآیند تولید فنر در تهران ، تولید کننده انواع فنر ، تولید کننده فنر در تهران ،فروش عمده فنر ، فنر کششی قلاب دار .

فنرسازی در تهران. فنر تهران تولید فنر کششی ، تولیدی فنر ساخت فنر ، فروش فنر فنر فرم دار فروش فنر استند سیگار ، فرآیند تولید فنر ، خرید فنر عمده ، طراحی و ساخت فنر پیچشی ، فروش فنر کششی در تهران .

فروش فولاد فنر ، خرید فولاد فنر ، قیمت فولاد فنر ، تولید و فروش عمده فنر .

انواع فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، استیل و تسمه ای ، با دستگاه تمام اتوماتیک و CNC ، سازنده انواع واشر ، تولیدی فنر ، تولیدی فنر در تهران . تولیدی فنرهای فولادی ، فنرهای فولادی .

سازنده  واشر در تهران ، تولیدی انواع واشر . فنرهای پیچشی ، فنرهای کششی ، فنر های فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کاسه نمد . تولید فنر آب پاش ، فنرسازی خرید تسمه استیل ، تسمه فنری ، تسمه فلزی فنری ، فروش فنر فشاری ، تولید عمده فنر صنعتی در تهران ، فنر صنعتی ، ساخت فنر. فنر سوپاپ ، فنر تسمه ای کابل و شیلنگ جمع کن صنعتی ،فروش فنر کششی در تهران .

فروش فنر حلزونی ، تولید فنر کششی ، تولید عمده انواع فنر در تهران .

تولید کننده فنر فشاری ، فروش فنر حلزونی  ، فروش فنر استند سیگار ، قطعات تسمه ای ، صنعت فنرسازی ، کاربرد فنر ، فنرها ، تولید و فروش فنر مخروطی .

تولید فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنرسازی ، انواع فنرهای ، انواع فنر صنعتی  ، فولاد فنر ، فنر شاخکی ، ساخت فنر حلزونی ، فروش فنر شاخکدار ، تولید کننده فنر در تهران ، فروش فنر فشاری در تهران ، فروش انواع فنر کششی ، فروش عمده فنر فشاری ، تولید عمده فنر .

تسمه های فرم دار ،واشر صنعتی ،  فروش تسمه فرمدار ، فنر حلزونی ، فروش فنر حلزونی ، تسمه فنر ، تولید و فروش فنر های فشاری ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلکونی ، واشر سیلیکونی ، واشر کلینگریت ، فنر فشاری خودرو ، واشر نسوز ، تولید فنر در تهران .

فروش تسمه استیل ، فولاد فنر در تهران ، فنر ، تولید فنر ، تولید عمده فنر در تهران ، تولید فنر کششی ، فروش فولاد فنری ، فروش فولاد خام ، ساخت فنر ، تولید فنر ، فروش فنر پیچشی .

قطعات تسمه ای ، تسمه فلزی

فروش انواع فنر در تهران

فنرسازی در ایران ، دستگاه فنرسازی فروش فنرهای کششی فنر پیچشی ، فنربندی خودرو ، تولید کننده فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، ساخت فنر در تهران ،  تولید فنر شاخکی در تهران ، فنر شاخکدار ، فرآیند تولید فنر ، آشنایی با انواع فنرهای مختلف ، فروش فنرهای صنعتی در تهران ، فروش فنر فشاری مخروطی در تهران .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.