قیچی باغبانی

انواع قیچی باغبانی | فارکو + خرید عمده

قیچی باغبانی

انواع قیچی باغبانی

چشم نوازی فضای سبز و حس خوبی که گل و گیاه به انسان میدهد باعث شده همه ما به نحوی علاقمند به داشتن گل و گیاه باشیم. از داشتن باغچه و گلخانه تا حتی گلدان های کوچک آپارتمانی.

افرادی هم هستند که باغبانی و باغداری می کنند تا هم از هوای سالم و روح انگیز آن بهره مند شوند هم از میوه های درختان.

علاوه بر داشتن اطلاعات باغبانی، رسیدگی مداوم به درخت و گل و بطور کل گیاهان از ضروریات باغبانی و گل کاری است.

گیاه چه وقتی ‌که داخل گلدان باشد و چه در باغچه یا باغ، نیازمند رسیدگی مداوم است. از خاک مطلوب، تا آب و نور کافی خورشید.

همه این ها بدون داشتن ابزارآلات حرفه ای باغبانی ناقص هستند.

ابزارآلات باغبانی کمک شایانی در مراقبت از گیاهان از یک سو و حفظ سلامتی انسان، بدلیل جلوگیری از انتقال آلودگی های خاک، می کنند.

در کنار خاک، آب، و نور کافی یکی از راههای بهبود رشد گیاهان هرس کردن شاخه‌ها اعم از درخت، بوته، گل است. در مورد درختان میوه به چیدن شاخه‌ها در زمان مناسب باردهی درخت را می توان بالا برد.

پیشنهاد مطالعه : فروش قیچی باغبانی از درب کارخانه | فارکو + عمده

قیچی باغبانی فارکو با دسته ارگونومیک و بدون خستگی محصولی کامل و منحصر به فرد برای کارهای باغبانی و گلکاری است.

یک باغبان برای محافظت و نگهداری از باغ و باغچه خود نیاز به آشنایی و استفاده از یکسری ملزومات خاص دارد. که قیچی باغبانی یکی از مهمترین وسایلی است که یک باغبان حتما به آن نیاز پیدا خواهد کرد.

استفاده از این قیچی ها بخشی از کار روزمره یک باغ دار و یا گلخانه دار است. انواع مختلفی از قیچی های باغبانی وجود دارند. که همگی آن ها یک کار را انجام می دهند. و آن هم قطع شاخه ها و برگ های گیاهان می باشد.

فرقی هم ندارد که دارای یک باغ بزرگ باشید و حرفه ای از آن حراست کنید یا اینکه صاحب یک باغچه کوچک در محل سکونت خود باشید. در هر صورت نیاز شما به یک قیچی باغبانی مناسب الزامی است. در این مطلب از   تک فنر با معرفی ویژگی های انواع قیچی باغبانی می کوشیمُ تا شما را در خرید یکی از کاربردی ترین قیچی های موجود در بازار راهنمایی کنیم.

 قیچی باغبانی چیست؟

قیچی باغبانی یکی از ابزارهای کار باغبان ها و افرادی است که به طور کلی، از گل و گیاهان مراقبت می کنند. این قیچی همانند تمام قیچی ها، از یک دسته ساخته شده است که حکم اهرم را دارد. و دو لبه فلزی برای قطع کردن شاخ و برگ درختان یا به طور کلی هرس دارد، که به دسته آن متصل شده است.

خرید قیچی باغبانی

 انواع قیچی باغبانی

این ابزار از نظر نوع عملکرد به انواع مختلف قیچی باغبانی، باغبانی چغچغه ای، سرشاخ زن، هرس، شمشادزن و پیوند زن تقسیم بندی می شوند. ولی از نظر نیروی محرکه در نمونه های دستی و شارژی عرضه می گردند. بهترین قیچی باغبانی دستی مخصوص کسانی است که به دنبال قیمتی به صرفه تر بوده. و البته حجم کاری بالایی نیز ندارند. و فقط برای مصارف خانگی و کارهای سبک باغبانی به یک قیچی با وزن کم و عملکرد راحت نیازمند هستند.

ولی امروزه بهترین قیچی باغبانی شارژی را می توان با قدرت برش بالایی یافت که امکان برش شاخه های قطور را برای هرس کاران حرفه ای فراهم ساخته است. قابلیت استفاده برای درختان بسیار محکم، سهولت کار، افزایش سرعت و … از مزایای خرید بهترین مارک قیچی باغبانی از نوع شارژی است.

در ادامه به صورت جزئی تر به بررسی ویژگی های انواع مختلف قیچی های باغبانی خواهیم پرداخت:

 قیچی باغبانی جغجغه ای

این نوع قیچی به دلیل چرخ جغجغه ای که دارد، شاخه های ضخیم را می برد و نیروی دست کمتری می خواهد. سیستم چرخ جغجغه به کار رفته در این ابزار کمک می کند شاخه های ضخیم را که احتیاج به قیچی های قوی دارند. و نیروی دست زیاد تری می طلبند، با وارد کردن نیروی کمتری ببریم.

 قیچی باغبانی سر شاخه زن

یک تیغه مشابه دیگر قیچی های باغبانی دارد که به یک دسته بلند وصل است. و فرد با ایستادن پایین درخت می تواند به کمک میله بلند متصل به قیچی شاخه های بالایی را هرس کند.

 قیچی هرس

نوعی قیچی است که دسته های بلندتر و تیغه های قوی تر دارد. از آن برای هرس شاخه های ضخیم تر تا قطر ۵ سانتی متر استفاده میشود. دسته بلند آن که معمولا بین ۳۰ سانتی متر تا ۱ متر طول دارد، باعث می شود قدرت آن چند برابر بشود. و نیروی بیشتری را وارد کند.

برخی انواع این وسیله دسته های تلسکوپی دارند تا هم باعث افزایش قدرت آن بشود. و هم دسترسی به شاخه های بالاتر را فراهم کند. این وسیله را بر خلاف قیچی های معمولی با دو دست نگه می دارند. این قیچی هم مشابه قیچی باغبانی تیغه های معمولی یا سندانی دارد. در برخی مدل های این قیچی هم از سیستم جغجغه ای استفاده می کنند که باعث می شود نیروی کمتری برای بریدن شاخه صرف بشود.

 قیچی شمشاد زن

یک نوع دیگر از قیچی است که برای هرس کردن پرچین ها استفاده می شود. شبیه یک قیچی بزرگ است و دسته های بلند آن مناسب هرس قسمت بالایی پرچین ها و بوته های با شاخه های نازک است. به دلیل تیغه بلندش برای شکل دادن به بوته و همچنین بریدن بوته ها به شکل صاف و یک دست مناسب است  و می توان چندین شاخه را همزمان با آن برید که سرعت کار را بالا می برد.

 قیچی باغبانی چمن زن

برای کوتاه کردن چمن و دیگر گیاهان زمین پوش که برگی اند و شاخه های سخت و محکمی ندارند استفاده می شود. در صورتی که فضای بزرگی با چمن پوشانده شده معمولا از دستگاه چمن زن استفاده می شود. اما اگر محدوده کوچک باشد، یا برای مرتب کردن لبه ها در هر مساحتی از این قیچی استفاده می کنند.

شبیه یک قیچی معمولی است. در این نوع قیچی تیغه ممکن است به صورت افقی یا عمودی قرار گرفته باشد. تیغه های افقی برای زدن چمن کف و تیغه های عمودی برای مرتب کردن لبه های چمن است. برای راحتی بیشتر برخی مدل ها دسته های بلندی دارند تا فرد بتواند ایستاده هم کار خود را انجام بدهد.

قیچی باغبانی شارژی

یکی از جالب ترین و جدیدترین قیچی های باغبانی، قیچی شارژی می باشند. این قیچی ها پتانسیل بریدن شاخه ها تا ضخامت ۲۵ میلی متر را دارند. و به دلیل عملکرد برقی، فشار کار را از روی دستان شما کمتر می کند.

باتری لیتیومی قدرتمند موجود در قیچی باغبانی شارژی این قدرت را به او می دهد. تا هزاران شاخه را جدا نمایید. این باتری ها با توجه به کارایی بالا در برش و هرس شاخه های انواع درختان و بوته ها، بسیار سبک و کارآمد هستند. و می توانند تا ۱۲ ساعت به صورت مداوم و با یکبار شارژ به کار خود ادامه دهند. به علاوه به دلیل نداشتن موتور، دود و صدایی نیز ندارند.

پیشنهاد مطالعه : قیچی فارکو بهترین قیچی باغبانی در بازار | خرید عمده

در مقایسه با مدل های پنوماتیک، قیچی های هرس شارژی شیلنگ بادی نیاز ندارند تا به شاخه ها گیر کند. و یا عبور دادن از لا به لای شاخه ها و درختان کاربر را به دردسر بیاندازد.

افزایش سرعت هرس و انجام هرس بیشتر در روز از دیگر مزیت های استفاده از قیچی هرس شارژی است. این مزیت مخصوصا برای هرس کارهای حرفه ای که هرس باغ های مختلف را به عهده دارند بسیار مفید است. استفاده از قیچی هرس شارژی باعث می شود هرس کاری که هر روز می توانسته ۲ هکتار را هرس کند. بتواند میزان هرس خود را به ۳ یا حتی ۴ هکتار در روز افزایش دهد. این یعنی افزایش درآمد هرس کاران حرفه ای.

شما بزرگواران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت سفارش با مجموعه تک فنر  تماس بگیرید. حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت گروه صنعتی تک فنر با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره های تماس :

۰۹۱۲۶۱۵۱۱۸۱

۰۲۱۳۳۹۲۰۳۷۸

توجه : ” ساعت کاری و پاسخگویی تلفنی شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸ عصر ، پنجشنبه ها تعطیل می باشد “

فکس: ۰۲۱۳۳۹۱۳۰۷۷

ایمیل : mohammadi.takfanar@gmail.com

ارتباط از طریق واتس اپ

فروش عمده انواع فنر در تهران در گروه صنعتی تک فنر

تولید عمده فنر شاخکی ، فنر استیل ، مفتول فنر ، بهترین فنرسازی تهران. فنر فشاری خودرو ، فروش کمک فنر ، سازنده فنر ، کاربرد فنر ، فنرکششی قلابدار. فنر تسمه ای و حلزونی. فنر فشاری ، فروش فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد. فنر صنعتی. فنر شاخکی ، مرکز خرید فنر در تهران. کاربرد فنر ، Spring application ، tentacle spring ، ساخت فنر های فشاری در تهران ، تولید کننده انواع محصولات فنری ، تولید عمده واشر کلینگریت .

تولید و ساخت فنر ، تولید فنر با کیفیت ، سازنده فنر ، تولید کننده فنر ، تولیدی فنر ، ساخت فنر. گروه تولیدی تک فنر. تولید فنر. فنر ، فنر سیم جمع کن. تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، فنر سیم جمع کن جاروبرقی ، فنر تسمه ای . فنر حلزونی ، فنر استند سیگار . فنر فرمدار ، فنر فشاری، فنر کششی. فنر تسمه حلزونی ، فنر پیچشی ، فنر کاسه نمد ، فروش انواع فنر. فولاد فنر ، فروش واشر به صورت عمده در تهران .تولید عمده فنر فرمدار در گروه صنعتی تک فنر در تهران ،  مفتول فنری ، فنرفشاری ، Compression Spring ، ورق فنر ، فولاد فنر. تولید فنر با کیفیت در تهران ، سازنده فنر کششی ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران ، تولید کننده فنر های مفتولی  .

تولید عمده انواع واشر در تهران ، واشر فلزی و غیر فلزی ، واشر نسوز ( REFRACTORY WASHER). تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، ساخت فنر سفارشی ، فنر تسمه ای جا زغالی  .

انواع قیچی باغبانی

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، واشر لاستیکی ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

تولید فنر خودرو ، فروش فنر خودرو ، قیمت فنر خودرو ، فنر لول خودرو. کمک فنر خودرو ، فنر هیدرولیک ، فنر تخت ، فنر مارپیچی خودرو ، تولید کننده فنر صنعتی. فنر سازی در تهران. فنر پنوماتیک ، فنر پیچشی خودرو ، فنر شمشی خودرو ، فروش عمده فنر فشاری ، فروش قطعات فلزی ، تولید واشر سیلیکونی در تهران تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران  .

خرید فنر ، معرفی فنر ، خرید فنر درتهران، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel) ، فنر میکرو (میکروفنرها) .تولید فنر سفارشی. فنر اکستنشن. فنر ساعت شنی ، تولید عمده فنر فشاری ، تولید فنر فشاری استاندارد ، تولید کننده انواع محصولات فنری ، تولید عمده فنر فرمدار در تهران ، سازنده فنر کششی .

سازنده فنر تسمه ای در تهران ، قیمت فنر تسمه ای. تولید فنر حلزونی با کیفیت بالا  ، تولید فنر تسمه ای ، قیمت فنر کششی ، مرکز تولید فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنر حلزونی

انواع قیچی باغبانی

فنر در صنایع نظامی ، فنربندی خودرو ، تولید قطعات فلزی ، تولیدی فنر ، قطعات فلزی. قطعات فرمدار تسمه ای، فنر شاخکی.فنر تسمه حلزونی، فروش تسمه فنر ، ساخت فنر فشاری،  فنر دوقلو . واشر فلزی ، واشر استیل ، واشر غیر فلزی ، واشر سیلیک. فنر سازی ، فنر تسمه ای ، ساخت عمده فنر در تهران ، کارگاه ساخت فنر در تهران . 

تولیدی فنرسازی در تهران  ، علم فنرسازی ، تولید فنر در تهران. فنر صنعتی ، خرید فنر ، ساخت فنر فشاری،  مفتول فنر.

فرآیند تولید فنر در تهران ، تولید کننده انواع فنر . تولید کننده فنر در تهران ،فروش عمده فنر ، فنر کششی قلاب دار .

فنرسازی در تهران. فنر تهران تولید فنر کششی ، تولیدی فنر ساخت فنر ، فروش فنر فنر فرم دار فروش فنر استند سیگار ، فرآیند تولید فنر ، خرید فنر عمده ، طراحی و ساخت فنر پیچشی. فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فشار قوی صنعتی ، ساخت فنر های فشاری در تهران. تولید عمده فنر پیچشی در تهران ،ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت ، تولید عمده فنر شاخکی ، تولید کننده انواع فنر در تهران ، تولید عمده فنر فرمینگ در تهران .

انواع قیچی باغبانی

انواع فنر ، مرکز تولید فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، استیل و تسمه ای. با دستگاه تمام اتوماتیک و CNC ، سازنده انواع واشر ، ساخت فنر فولادی ، تولیدی فنر ، تولیدی فنر در تهران . تولیدی فنرهای فولادی ، فنرهای فولادی .

سازنده  واشر در تهران ، تولیدی انواع واشر . فنرهای پیچشی ، فنرهای کششی. فنر های فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر کاسه نمد . تولید فنر آب پاش. فنرسازی خرید تسمه استیل. تسمه فنری ، تسمه فلزی فنری ، فروش فنر فشاری ، تولید عمده فنر صنعتی در تهران . فنر صنعتی ، ساخت فنر. فنر سوپاپ ، فنر تسمه ای کابل و شیلنگ جمع کن صنعتی ،فروش فنر کششی در تهران ، تولید عمده فنر فرمدار ، فنر استیل  .

تولید فنر با کیفیت در تهران ، فنرسازی تهران. تولید و فروش فنر تسمه ای در تهران ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

فنرفشاری ، Compression Spring ، تولید فنر فشاری استاندارد .تک فنر تولید کننده قطعات فلزی در تهران .

انواع قیچی باغبانی

ولید فنر فشاری ، فنر تسمه ای ، فنر حلزونی ، فنرسازی ، انواع فنرهای ، انواع فنر صنعتی  ، فولاد فنر ، فنر شاخکی ، ساخت فنر حلزونی. فروش فنر شاخکدار. تولید کننده فنر در تهران ، فروش فنر فشاری در تهران ، فروش انواع فنر کششی ، فروش عمده فنر فشاری. تولید عمده فنر، تک فنر مرکز تولید فنر با کیفیت در تهران .

ساخت فنر سفارشی ، تسمه های فرم دار ،واشر صنعتی. فروش تسمه فرمدار ، فنر حلزونی ، فروش فنر حلزونی ، تسمه فنر ، تولید و فروش فنر های فشاری ، واشر غیر فلزی . واشر سیلکونی ، واشر سیلیکونی ، واشر کلینگریت ، فنر فشاری خودرو ، واشر نسوز ، تولید فنر در تهران ، فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس .

فروش تسمه استیل ، فولاد فنر در تهران ، فنر ، تولید فنر ، تولید عمده فنر در تهران. تولید فنر کششی ، فروش فولاد فنری ، فروش فولاد خام ، ساخت فنر ، تولید فنر ، فروش فنر پیچشی ،مفتول فنری ، تولید فنر با کیفیت ، ساخت فنر خودرویی ، ساخت انواع فنر .

فنر خطی ، فنر کویل ، فنر فشاری ، فنر کششی ، فنر پیچشی ، فنرکششی قلابدار ، تولید عمده فنر پیچشی در تهران . تک فنر بزرگترین کارگاه فنرسازی در تهران ، روش ساخت فنر ، تولید کننده انواع محصولات فنری .

تولید فنر سفارشی ، فنر اکستنشن . فنر ساعت شنی ، ساخت فنر صنعتی در تهران .

فنر شاخکی ، tentacle spring ، فنر اچ سی کراس ، ورق فنر ، فولاد فنر ، تولید فنر با کیفیت در تهران .

انواع قیچی باغبانی

ساخت فنر سفارشی ، فنرسازی در ایران ، دستگاه فنرسازی فروش فنرهای کششی فنر پیچشی ، فنربندی خودرو ، تولید کننده فنر سیم جمع کن جاروبرقی. ساخت فنر در تهران. تولید فنر شاخکی در تهران ، فنر شاخکدار ، فرآیند تولید فنر ، آشنایی با انواع فنرهای مختلف.  فروش فنرهای صنعتی در تهران.فروش فنر فشاری مخروطی در تهران ، فروش فولاد فنر در تهران ، فولاد فنر  ( Spring steel).

واشر لاستیکی ، تولید فنر مارپیچی و فنر لول ، کارگاه ساخت فنر در تهران. فروش قطعات فلزی ، تولید عمده فنر فرمدار.تولید عمده فنر فشاری ، مفتول فنری ، فنرفشاری. tentacle spring ، Compression Spring  ، فنر فشار قوی ، تولید فنر فشاری استاندارد فنر ویبراتور ، تولید و فروش انواع فنر ، تولید واشر سیلیکونی در تهران ، تولید عمده واشر سیلیکونی و لاستیکی . تولید کننده عمده فنر در تهران ، فنرسازی عمده در تهران .

واشر ptf ، واشر سیلیکونی ، مرکز تولید فنر ، واشر لاستیکی. تولید عمده فنر پیچشی در تهران ، سازنده فنر کششی ، ساخت انواع فنر ، تولید عمده فنر پیچیشی ، فنر پیچشی با کیفیت .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *